בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גור ובוש מתחילים ברגל ימין 

גור ובוש מתחילים ברגל ימין

 
 
רויטרס


גור ניצח באסיפות הבחירות הפתוחות של מדינת איובה באופן ברור, ולמעשה חיסל את המשך המרוץ למועמדות הדמוקרטית לנשיאות. בוש ניצח בצורה מרשימה פחות בקרב הרפובליקנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 


סגן נשיא ארצות הברית אל גור ומושל טקסס ג`ורג` וו. בוש הראו אתמול סימנים מעודדים בדרכם אל המועמדויות הדמוקרטיות והרפובליקניות לנשיאות אחרי שניצחו באסיפות האסיפות הבחירות הפתוחות באיובה, ההצבעה הראשונה של המרוץ לנשיאות.

גור ניצח באופן מובהק את הסנטור לשעבר ביל בראדלי בתוצאה 65-35 אחוזים, תוצאה הנותנת לסגן הנשיא דחיפה חזקה לקראת הצעד הבא במערכת הבחירות, הפריימריז הנודעים בניו המפשיר, שיתקיימו ב-1 בפברואר. במפלגה הרפובליקנית ניצח בוש במרוץ בן שישה מועמדים כשהשיג 41 אחוזים.

"תודה על הניצחון הגדול ביותר בתולדות הבחירות הפתוחות. המסר שלי אליכם הערב פשוט ביותר: רק התחלנו את המאבק", אמר גור לתומכיו המריעים. ניצחון נוסף ב-1 בפברואר ישים את גור על דרך המלך למועמדות הדמוקרטית ויכה קשות את תקוותיו של בראדלי להגיע לבית הלבן.

המו"ל סטיב פורבס הגיע שני בקרב הרפובליקנים עם 30 אחוזים, תוצאה טובה בהרבה מזו שהשיג בסקרי דעת קהל עד עתה, דבר שעשוי לעזור לו לחדש את ימיו של הקמפיין המתקשה שלו.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by