בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפתח משפטם של הניצבים יצחקי ורז 

נפתח משפטם של הניצבים יצחקי ורז

 
 
חדשות  נענע

רז ויצחקי מואשמים בבית הדין המשמעתי של המשטרה בהתנהגות שאינה הולמת שוטר, ובאי דיווח על פגישות התייעצות שונות שערך איתם עופר נמרודי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משפטם של קציני המשטרה הבכירים, ניצב יאיר יצחקי וניצב יעקב רז, נפתח היום בבית הדין המשמעתי של המשטרה בירושלים. יצחקי, מפקד מחוז ירושלים, ורז, מפקד המשמר האזרחי, שיצאו לחופשה מתפקידם עד לסיום ההליכים בעניינם, מואשמים בהתנהגות שאינה הולמת שוטר.

כזכור, שני הניצבים נפגשו מספר פעמים עם מו"ל "מעריב", עופר נמרודי, לפני כחצי שנה, בזמן שהתנהלה נגדו חקירה חשאית - מבלי לדווח על כך לממונים עליהם.

בכתב האישום נגד השניים נטען כי בין נמרודי לבינם לא שררו יחסי חברות, ויצחקי אף לא הגיע לחתונתו של נמרודי בעצת מפכ"ל המשטרה. לאור כך, ובשל הזמן הקצר שחלף מאז שוחרר מהכלא, נטען כי יצחקי עבר בפגישתו עם נמרודי עבירה של התנהגות שאינה הולמת שוטר.

עוד נטען כי יצחקי הגיע לפגישה נוספת עם נמרודי, בביתו של סוכן הביטוח רני גלוגאו. לפי כתב האישום הגיע יצחקי לבוש במדים לפגישה, ובתחילתה אמר לנמרודי "אני חבר וגם שוטר". על הפגישה הזו הוא לא דיווח לכל גורם מוסמך.

בכתב האישום נטען עוד כי במהלך פגישה שקיים יעקב רז עם נמרודי, אמר נמרודי לרז שהוא יודע כי מתקיימת חקירה בעניינו, והוא חושש מתת-ניצב משה מזרחי. נמרודי סיפר לרז שרפי פרידן מנסה לסחוט אותו, וביקש להתייעץ עם רז האם להתלונן על פרידן. רז לא דיווח על הפגישה.

מגלי צה"ל נמסר כי במשפט יעידו בין היתר עד המדינה רני גלוגאו וראש אגף החקירות במשטרה, יוסי סדבון. פרקליטו של רז הודיע כי הוא מתכוון לזמן לפגישה את עורך דינו של יעקב רז הודיע כי הוא מתכוון לזמן את נמרודי להעיד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by