בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מצטרפים לשביתה: ההורים ישבתו מחר 

מצטרפים לשביתה: ההורים ישבתו מחר

 
 
חדשות נענע

ארגון ההורים הארצי קורא להורים שלא ללכת מחר לעבודה. שר האוצר יפגש הערב עם בן-שבת במטרה לשכנעו לחזור למשא-ומתן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון ההורים הארצי קורא היום לכל ההורים שילדיהם מושבתים בבית עקב שביתת המורים לשבות מחר (חמישי) מעבודה ולהישאר בבית עם ילדיהם. הצעד נועד להפעיל לחץ על משרד האוצר המסרב להיכנע לדרישות המורים, אך בארגון ההורים הודו היום כי צעד זה הוא גם "מכורח הנסיבות". הילדים המושבתים בבתיהם כבר 11 יום, החלו להשתעמם ולאבד את סבלנותם. בארגון ההורים מקווים כי השביתה תסתיים עד סוף השבוע הזה, כך שההורים יוכלו להיות עם ילדיהם במשך חמישי, שישי ושבת.

ובינתיים אין שום התקדמות במשא-ומתן בין המורים לאוצר. גם היום לא חודש המשא-ומתן בין המורים לאוצר עקב הפערים הגדולים בעמדות הצדדים. שר החינוך יוסי שריד אמר הבוקר כי אם המשבר לא יפתר עד סוף השבוע, תמצא עצמה מדינת ישראל בבעייה.

שר האוצר, אברהם שוחט, ייפגש הערב עם מזכ"ל הסתדרות המורים, אברהם בן שבת. הפגישה תהיה בארבע עיניים, ובמהלכה ינסה שר האוצר לשכנע את המזכ"ל לשוב לשיחות המו"מ למרות הפערים הגדולים בעמדות שני הצדדים.

ואולי קורבן ראשון של שביתת המורים: ילד בן 10 מרמלה נהרג היום מפגיעת רכבת דוהרת. הילד שיחק עם חבריו ליד מסילת הרכבת, ומסיבה שטרם הובררה נכנס לתחום מסילת הרכבת. רכבת שעברה במקום פגעה בו, והרגה אותו במקום. משטרת רמלה פתחה בחקירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by