בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דו"ח המבקר: רובינשטיין ימליץ על חקירה 

דו"ח המבקר: רובינשטיין ימליץ על חקירה

 
 
חדשות  נענע


הדו"ח יפורסם היום בצוהריים, ובמערכת הפוליטית צופים כי היועץ המשפטי לממשלה יורה על חקירה פלילית נגד מקורביו של ברק. ככל הנראה נוזף הדו"ח בברק, אך לא קורא לו להסיק מסקנות אישיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

היום (חמישי) בשעה 13:00 יפורסם דו"ח מבקר המדינה בנושא מימון הבחירות, ובדגש על העמותות שפעלו לבחירתו של אהוד ברק לראשות הממשלה, וככל הנראה גייסו כספים בדרך שאינן חוקיות לחלוטין, כך נמסר מגל"צ. ההערכה הגוברת, לאחר שהדו"ח הועבר אתמול לאמצעי התקשורת וחלק מהמוזכרים בו, היא שהיועץ המשפטי לממשלה אליקים רובינשטיין, לא יוכל שלא להורות על פתיחתה של חקירה פלילית.

לפי הערכות, נוזף דו"ח מבקר המדינה בראש הממשלה אהוד ברק ומאשים אותו ברשלנות בניהול מסע הבחירות. עם זאת, לא צפוי שהדו"ח יקרא לברק להסיק מסקנות אישיות.

ברק עצמו אמר אתמול ממקום שהותו בשבדיה כי הוא משוכנע שפעל נכון ומקווה שהדו"ח אכן יבהיר זאת. שניים מהמקורבים לברק, עו"ד יצחק הרצוג וטל זילברשטיין, שניהם בעלי תפקידים במשרד ראש הממשלה, הם מהמעורבים הבכירים ביותר בפרשה, וכי סביר להניח שחלק ניכר מהדו"ח ובחקירה, אם כזאת אכן תפתח, תתמקד בהם.

חברת הכנסת לימור ליבנת, שהייתה מחושפי הפרשה, אמרה כי אין בליבה ספק שהדו"ח יוביל לחקירה פלילית. לדעת ליבנת "ברק ידע, הוא צנטרליסט, הוא שתכנן יחד עם מקורביו את הפעלת העמותות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by