בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: לא ידעתי על פעילות העמותות 

ברק: לא ידעתי על פעילות העמותות

 
 
חדשות נענע

אומר עוד כי הוא תומך בתיקון בחוק מימון מפלגות בכדי למנוע השנות מקרים כאלו בעתיד. שרון: שיפסיק לילל וייקח אחריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר היום בצהריים, בעקבות פרסום דו"ח מבקר המדינה, כי יש צורך לבצע שינויים בחוק מימון המפלגות בכדי למנוע השנות מקרים כאלו בעתיד.

ברק אמר כי מדובר ב"דו"ח לא קל, אפילו קשה. אני רוצה להביע את הערכתי הרבה למבקר וצוותו על העבודה המקיפה והיסודית. אני מכבד את הדו"ח ואת המבקר ולא מקל ראש בשום דבר שנכתב".

"אנחנו נלמד את הדו"ח ונפעל על פי מסקנותיו בכל פעולותינו בעתיד" אמר ברק," לא רק בבחירות, אלא גם במשאל העם שעשוי להתקיים לפני הבחירות הבאות. אני משוכנע שיש צורך בתיקונים בחוק מימון המפלגות על מנת להבהיר את התמונה".

בתגובה על החלטת היועץ המשפטי לממשלה על פתיחת חקירה משטרתית בעקבות ממצאי הדו"ח, אמר ברק כי "אני מברך על כך ואנחנו נשתף פעולה עם כל הגורמים שיחקרו".

בנוגע לטענות כלפי ברק עצמו בדו"ח, אומר ראש הממשלה כי "ידדעתי שיש רוח התנדבות ורבים שפעלו בכדי לסייע לי או בכדי להפיל ולהחליף את ממשלת נתניהו, ושמחתי על פעילות זו. אני לא הכרתי את העמותות עצמן, לא עסקתי באיסוף כספים ולא ידעתי על פעילויות אלו".

ברק אמר עוד כי ישראל אחת שוקלת פניה לבג"צ בניסיון להפחית את סכום הקנס שהטיל עליה המבקר, כ-14 מיליון שקל.

יו"ר סיעת הליכוד, ח"כ אריאל שרון, אמר בתגובה כי על ראש הממשלה להפסיק לילל ולקחת אחריות. "ראש הממשלה הבטיח מנהיגות אמינה והפר את הבטחותיו. מנהיגות אמינה לא מתחמקת אלא לוקחת אחריות. ראש הממשלה ידע על קיום המערכת והשיטה. אולי הוא לא ידע את כל הפרטים, אבל הוא ידע על קיום המערכת והשיטה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by