בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק נפגש עם מובארק בקהיר 

ברק נפגש עם מובארק בקהיר

 
 
חדשות נענע

השניים דנו בתהליך השלום בין ישראל לפלסטינים ולסוריה. ברק: אנחנו נהיה מוכנים כשהסורים יהיו מוכנים. מובראק: הפערים בין הצדדים קטנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, נועד היום בקהיר עם הנשיא המצרי, חוסני מובארק. ברק דן עם מובארק על תהליך השלום בין ישראל לפלסטינים וסוריה, ועל השיחות הרב-לאומיות שאמורות להיפתח במוסקווה ביום שלישי.

ברק הבטיח כי לישראל אין העדפה למסלול הסורי על פני המסלול הפלסטיני, אמר כי בימים הקרובים עתידה ישראל להעביר לידי הרשות הפלסטינית שישה אחוזים משטחי הגדה, בהתאם להסכמים, וביקש ממובארק לשכנע את עראפת ללכת לקראת ישראל.

בנוגע למסלול הסורי אמר ברק "אנחנו נהיה מוכנים כשהסורים יהיו מוכנים, ואנחנו מכבדים את הצורך שלהם לקחת פסק זמן". במסיבת העיתונאים הדגיש שוב ברק כי אין בכוונתו לתת לסורים התחייבות בנושא הגבולות כפי שהם דורשים.

מובארק אמר כי הפערים בין ישראל וסוריה קטנו וכי הוא מעריך שניתן להגיע להסכם קרוב.

ראש הממשלה אמר גם כי הוא אינו מאמין שפרשת העמותות תשפיע על ההתקדמות בתהליך השלום. הנשיא מובארק אמר אף הוא כי הוא אינו מאמין של"בעיות הקטנות הללו" תהיה השפעה על תהליך השלום.

במקביל, פתחו היום צוותי המשא ומתן הישראלים והפלסטינים בשיחות מואצות, במטרה להגיע להסכם מסגרת להסדר הקבע, עד תאריך היעד שנקבע מראש, ה-13 בפברואר. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by