בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט: לחץ החרדים על חברת פרסום היה סחיטה 

בית המשפט: לחץ החרדים על חברת פרסום היה סחיטה

 
 
חדשות נענע

יו"ר "הוועדה למניעת פרסומי שחץ" הורשע בסחיטה באיומים, בעקבות תלונה של חברת פוסטר-מדיה, עליה איים שתוריד מסע פרסום בכיכובה של קייט מוס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שופטת בית המשפט השלום בת"א, נירה לידסקי, הרשיעה בעבירה של סחיטה באיומים, את יו"ר "הוועדה הארצית למניעת פרסומי שחץ בארה"ק", משה רז`מינסקי. האתר ``אייס`` מוסר כי ההרשעה באה בעקבות תלונה שהגיש בנושא מנכ"ל חברת החוצות פוסטר-מדיה, זאב אברמסון, בעקבות איומי רז`מינסקי והוועדה להביא לחרם של מפרסמים גדולים על החברה, במידה והיא לא תוריד את שלטי החוצות בקמפיין הבינ"ל למשקפי השמש של קלווין קליין, בכיכובה של הדוגמנית קייט מוס.

בכתב האישום נטען כי רז`מינסקי אמר לאברמסון כי "האברכים מכביש בר-אילן שאין להם מה לעשות כרגע, יעשו לך ל"ג בעומר בתחנות, תהיה מלחמה עקובה מדם ואתה לא תישן בלילות".

השופטת לידסקי אף מציינת בהכרעת הדין, "נראה שלמתלונן לא הייתה חלופה מעשית וסבירה שלא להיכנע לדרישות הוועדה.. גזירה אשר ספק אם יכול היה (אברמסון ופוסטר-מדיה) להתמודד עמה", ולפיכך הרשיעה את רז`מינסקי כאמור. גזר דינו של רז`מינסקי צפוי להיקבע השבוע.

בעבר הורידה פוסטר מדיה שלטים מהחוצות בלחץ המפרסמים והוועדה, בהם קמפיינים לקסטרו, טרה, גולף-כיתן, הסרט צומת וולקן והגרביונים של פנינה רוזנבלום.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by