בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי מאבק משפטי: אתר sex.co.il עלה לאוויר 

אחרי מאבק משפטי: אתר sex.co.il עלה לאוויר

 
 
חדשות  נענע

לאחר התערבות בג"צ בנושא, הוחלט לדחות בקשה של נהג מונית מחיפה שטען כי הכתובת (דומיין) שייכת לו. מנהלי האתר החדש בראיון ל'נענע': 'הסכמי שיתוף פעולה - בדרך'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שבעה חודשים לאחר שנדחתה העתירה השנייה לבג"צ בעניין הבעלות על הכתובת המבוקשת ביותר בישראל - והאתר יוצא לדרך. כרגע, אמנם אין בו ולו פיסת מידע והוא מורכב אך ורק מפרסומות, אך בעתיד, מבטיחים מנהלי האתר, הוא יהיה מהמובילים בישראל.

"יש כל מיני תוכניות בנוגע לעתידו של האתר. אנחנו לא מתכוונים לחשוף את הדברים כרגע", אמר איציק נוסצקי, בעל חברת מחשבים ואביו של נגב נוסצקי, בעל האתר.

"כמה וכמה הסכמים לשיתוף פעולה נמצאים בדרכם להיחתם, במטרה לקדם את האתר", הוסיף.

נוסצקי הבן נמצא בחו"ל ולא ניתן היה להשיג את תגובתו.
 
אחד הבאנרים המופיעים באתר
 אחד הבאנרים המופיעים באתר   
מזה כמה שנים עמדה כתובת האינטרנט sex.co.il במרכזו של מאבק משפטי קשה. אברהם נויהויזר, נהג מונית בן 72 מחיפה, עתר לבג"צ עוד בשנת 1998 כנגד איגוד האינטרנט הישראלי, על שסרב למכור לו את הדומיין. העתירה נדחתה.

שנה לאחר מכן, כאשר הסתבר שנגב נוסצקי, נער צעיר מנתניה, זכה בכתובת, החליט נויבויזר לעתור פעם נוספת כנגד איגוד האינטרנט. בעתירה, לא שכח להזכיר שאביו של נוסצקי משמש כמנהל חברת מחשבים.

איגוד האינטרנט הישראלי נערך להתגוננות, בעוד בני המשפחה פנו לעו"ד רם כספי, אחד מהמובילים בישראל, וביקשו להצטרף למשיבים כשהם מיוצגים ע"י עו"ד כספי.
 
 
ערכו של הדומיין נאמד באלפי עד עשרות אלפי דולרים. במשך שנים נדחו כל הבקשות לקבל אותו, עד שנוסצקי הצליח לקבל אותו בשעות הראשונות של שנת תשעים ותשע.

משום מה, הסתבר כי לא רק הדומיין sex.co.il נרשם באותן שעות, אלא עוד כמה שמות מבוקשים. לדברי נויהויזר, רובם נרשמו על שמו של נוסצקי.

"נעשה כאן מחטף של נוסצקי ומישהו בהנהלת איגוד האינטרנט הישראלי", כתב בעתירה. המילה "סקס", לטענתו, היתה ברשימת "המילים האסורות" שהגדיר רשם הדומיינים הפועל במסגרת איגוד האינטרנט.
 
באיגוד האינטרנט מכחישים הכל וטוענים כי בחצות הלילה, בראשון לינואר תשעים ותשע, השתנו כללי הרישום. "העובדה שאנשים לא ישנו בלילה ורשמו שמות דומיין מעידה שהם היו ערוכים לשינוי", אמר אחד מראשי האיגוד בראיון לדו`ח אמין שחשף את הפרשה.

מי שכן ידעו על החוקים החדשים הם חברי משפחת נוסצקי, שעוסקים בין השאר ברישום אתרים עבור אחרים. בליל הסילבסטר של שנת תשעים ותשע הם העדיפו לרשום את הדומיין מאשר לצאת לבלות.

העתירה שהגיש נהג המונית מחיפה נדחתה לפני כשבעה חודשים וכיום, כאשר גם בג"צ נתן את אישורו, העלו בני המשפחה את האתר החדש, שמורכב בשלב זה מפרסומות בלבד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by