בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המלצה להדיח ארבעה שחקני נבחרת 

המלצה להדיח ארבעה שחקני נבחרת

 
 
חדשות  נענע

ועדת החקירה של ההתאחדות גילתה כי ארבעת השחקנים, שאת שמם לא פרסמה, נפגשו עם נערות הליווי במהלך מחנה האימונים של הנבחרת לקראת המשחק עם דנמרק, ושניים אחרים שתו משקאות אלכוהוליים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת החקירה שמינתה התאחדות הכדורגל בנושא נערות הליווי שהוזמנו לכאורה לחדרי המלון של שחקני נבחרת ישראל לפני המשחק מול דנמרק הגישה היום את תוצאות בדיקתה.

על פי הדו"ח לא נפגשו שחקני הנבחרת עם נערות ליווי ערב המשחק מול נבחרת דנמרק, אך ארבעה מהם הזמינו את שירותיהן של נערות ליווי במהלך מחנה האימונים שקדם למשחק. כמו כן מצאה הוועדה שערב המשחק שתו שניים משחקני הנבחרת משקאות אלכוהוליים, הגם שבכמות קטנה. שמות השחקנים לא פורסמו.

אי לכך המליצה הועדה על מספר צעדים: ניסוח קוד אתי לשחקני נבחרת, הקמת מנגנון פיקוח על התנהגותם של שחקני הנבחרת במחנות האימונים לקראת האתגרים שיעמדו בעתיד בפני הנבחרת ונקיטה בצעדים משמעתיים כנגד שני השחקנים ששתו אלכוהול. כמו כן מצאה הועדה את ארבעת השחקנים שהתהוללו עם נערות הליווי כבלתי ראויים ללבוש מעתה ואילך את המדים הלאומיים.

חברי הועדה הזכירו כי נפגשו בטרם גיבשו את המלצותיהם עם מאמן הנבחרת לשעבר שלמה שרף, וזה אמר להם כי "העפתי את ניר קלינגר בגלל סרט קולנוע. המקרה הזה הוא כבר בגידה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by