בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התרסקות המטוס בארה"ב: נמצאה הקופסה השחורה 

התרסקות המטוס בארה"ב: נמצאה הקופסה השחורה

 
 
חדשות נענע

הקופסה השחורה של מטוס "אלסקה איירליינס", שהתרסק והביא למותם של 83 איש, חולצה על ידי רובוט ימי. נמצאה גם הקופסה השחורה של המטוס הקנייתי שהתרסק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צוותי החילוץ המחפשים במי האוקיינוס ליד לוס-אנג`לס, מצאו אתמול (רביעי) והעלו מעל למים את הקופסה השחורה של מטוס "אלסקה איירליינס" בטיסה 261 שהתרסק למימי האוקיינוס, והביא למותם של 83 נוסעים.

סוכנות רויטרס מוסרת כי רובוט ימי מופעל בשלט רחוק מצא את הקופסה השחורה של המטוס. הקופסה הקליטה את השיחות שהתנהלו בתא הטייס של המטוס לפני ההתרסקות, והיא תועבר לוושינגטון לניתוח הנתונים שהוקלטו בה. הצוותים עדיין מחפשים את הקופסה השחורה השניה של המטוס, ובה רשומים נתוני הטיסה של המטוס. שילוב הנתונים משתיהן יוכל להקל על מציאת הסיבה להתרסקות המטוס.

המטוס הדו מנועי התרסק בזמן שניסה להגיע לנחיתת חירום בנמל התעופה של לוס-אנג`לס, כשהיה באמצעה של טיסה ממקסיקו לסן-פרנסיסקו וסיאטל. עשר דקות לפני ההתרסקות דיווח צוות המטוס על תקלה במערכת ההיגוי של המטוס שמונעת מהם להשתלט עליו.

ובאבידג`אן שבחוף השנהב הודיעו צוותי החיפוש כי איתרו את הקופסה השחורה של המטוס הקנייתי שהתרסק אחרי המראה מנמל התעופה של בירת חוף השנהב, והביא למותם של 169 איש. הקופסה אותרה באמצעות אותות רדיו שהיא מתוכנתת לשדר. המטוס התרסק כמה דקות אחרי המראתו, ורק עשרה מנוסעיו ניצלו.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by