בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משבר בשיחות עם הפלסטינים. החתימה על הסכם המסגרת תידחה 

משבר בשיחות עם הפלסטינים. החתימה על הסכם המסגרת תידחה

 
 
חדשות נענע

בוטלה ברגע האחרון מסיבת העיתונאים של ברק וערפאת. ברק: הפלסטינים לא מסכימים לקבל את מפות הנסיגה, ולכן לא אציג אותם לממשלה. לא אוותר בנושא ירושלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משבר חריף בין ישראל לפלסטינים הביא לביטול מסיבת העיתונאים המשותפת שתוכננה היום (חמישי) לברק וערפאת. הפלסטינים הודיעו היום כי ב-16 לספטמבר לכל המאוחר, יכריזו על מדינה פלסטינית עצמאית.

הסיבה לביטול היא, ככל הנראה, סירובה של ישראל למסור לפלסטינים כפרים באזור ירושלים. ראש הממשלה, אהוד ברק, הודיע כי מכיוון שערפאת לא מוכן לקבל את מפות הנסיגה, הן לא יובאו לאישור בישיבת הממשלה ביום ראשון.

"נתגלו מחלוקות קשות בשני נושאים", הסביר ברק, עשרה ימים לפני המועד שהוסכם להשגת הסכם המסגרת להסדר הקבע בין ישראל לפלסטינים.

ברק וערפאת לוו על ידי יועציהם הבכירים, ולחצו ידיים לעיני המצלמות לפני פגישתם. מטרת הפגישה היתה לסגור את הפערים שעוד נותרו בסוגיות הבסיסיות של הסכם המסגרת, לקראת הסדר הקבע שאמור להיחתם בספטמבר.

אתמול אישר הקבינט הביטחוני של הממשלה את הנסיגה השלישית במסגרת הסכם שארם בין ישראל לפלסטינים. לפי ההסכם, תיסוג ישראל מ-6.1 אחוזים נוספים משטחי הגדה המערבית בתוך שבוע.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by