בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפרדה בין נשים וגברים בקו בין-עירוני של 'אגד' 

הפרדה בין נשים וגברים בקו בין-עירוני של 'אגד'

 
 
חדשות נענע

אגד מפעילה מהיום קו חרדי בין אשדוד לבני-ברק. הגברים יישבו באוטובוס מאחורה והנשים ייכנס בכניסה האחורית. טומי לפיד: "אגד נכנעת לחרדים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת אגד מתחילה להפעיל מהבוקר (ראשון) קו אוטובוס מיוחד לחרדים בין אשדוד לבני-ברק, בו יופרדו גברים ונשים. מגלי צה"ל נמסר הבוקר כי בקו החדש לא ניתן יהיה להפעיל רדיו. הנשים יעלו לאוטובוס מהדלת האחורית, וינקבו את הכרטיסיות שלהן באופן עצמאי - והגברים יעלו מהכניסה הקדמית. הקו החדש, מספר 350, ייסע ישירות מאשדוד לבני-ברק ללא תחנות ביניים.

ב"אגד" מסבירים שמדובר בפנייה ממוקדת לקהל יעד ספציפי, אך טוענים כי הדבר לא יפגע בנוסעים החילוניים. עוד אמרו באגד כי זוג חילוני שירצה לשבת במושב הקדמי יוכל לעשות זאת. עם זאת, כתב גלי צה"ל שאל מוקדן של מודיעין אגד את אותה שאלה, ונענה כי "אם אתה גבר, אתה תשב מקדימה ואסור יהיה לך להפעיל טייפ בנסיעה. אשתך תשב מאחורה והיא תשתמש במנקב כרטיסיות שיוצב בכניסה לדלת האחורית".

ח"כ יוסף (טומי) לפיד מסיעת שינוי, אמר בתגובה כי "אגד לא משנה את צבעה לירוק, אלא לשחור. הם נכנעים לחרדים ויש לפרק את המונופול שיש להם על התחבורה בישראל". לפיד קרא לשר התחבורה, יצחק מרדכי, להורות לאגד לבטל את ההפרדה בין נשים לגברים בקו החדש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by