בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המטוס החטוף המריא ממוסקווה  

המטוס החטוף המריא ממוסקווה

 
 
חדשות נענע

המטוס נחת בבירה הרוסית, לאחר שהייה קצרה באקטיובינסק, שם ניהלו החוטפים משא ומתן קצר ולא נושא פרי על שלטונות קאזאחסטן; המטוס תודלק 10 בני ערובה שוחררו והמטוס המריא חזרה ליעד לא ידוע במערב אירופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המטוס האפגני שנחטף היום (ראשון) בטיסה פנימית המריא מאוחר הלילה ממוסקווה לכיוון מערב אירופה לאחר שנחת שם הערב והחוטפים שחררו 10 בני ערובה, כך דיווחה סוכנות הידיעות רויטרס .

המטוס מסוג בואינג 727 של חברת התעופה הלאומית של אפגהניסטן ובו יותר מ- 160 נוסעים נחת קודם לכן הערב בעיר הקזאחית אקטיובינסק, אך המריא משם שוב מיד לאחר מכן לכיוון מוסקווה, לאחר משא ומתן שלא נשא פרי עם השלטונות במדינה.

סוכנות הידיעות הרוסית ציטטה מוקדם יותר הערב מקורות בטחונים ברוסיה שטענו כי המטוס יתודלק בשדה התעופה במוסקווה ואחר כך ימריא ללונדון, אולם כרגע לא ברור מהו יעדם המדוייק של החוטפים, מלבד הכיוון- מערב אירופה.

זהותם של החוטפים נותרה בלתי ידועה, סוכנויות ידיעות אפגניות פרסמו כי החוטפים דרשו את שחרורו של מושל פרובינציה אפגנית הכלוא כעת. בכיר בכוחות החרום של קזחסטן אמר הערב לסוכנות איי.פי כי ישנם כעשרים חוטפים על גבי מטוס, לעומתו העידו שלושה מתוך עשרת הנוסעים ששוחררו עד כה מהמטוס כי ישנם בין שמונה לעשרה חוטפים.

החוטפים דרשו מצוות המטוס לאחר הנחיתה בקזחסטן לטוס לאחת משלוש הערים: מוסקבה או סנט פטרסבורג ברוסיה, או קייב בירת אוקראינה. החוטפים איימו לפוצץ את המטוס אם דרישותיהם לדלק ומזון לא יתמלאו, אך לבסוף בחרו להמריא שוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by