בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל צה"ל נהרג בלבנון 
 
 
חדשות נענע

ההרוג סמל ראשון ידידיה גפן בן 20 מירושלים, שבעה חיילים אחרים נפצעו, ארבעה באורח קשה ושלושה באורח בינוני, בעקבות הפעלת מטען צד על ידי החיזבאללה וירי פצצות מרגמה ופגזים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל צה``ל, סמל ראשון ידידיה גפן, בן 20 מירושלים, שנהרג אתמול (ראשון) בפיגוע של החיזבאללה בדרום לבנון, יובא למנוחות היום בשעה 15:30 אחר הצהריים בבית העלמין הצבאי בהר הרצל בירושלים.

שבעה חיילים נוספים נפצעו היום באותו האירוע סמוך למוצב כרכום בגזרה המערבית של אזור הביטחון, ארבעה מהם באורח קשה ושלושה באורח בינוני. הפצועים פונו בעזרת מסוקים של חיל האוויר לקבלת טיפול רפואי בבתי חולים בצפון. הודעות נמסרו למשפחת החלל ומשפחת הפצועים באורח קשה.

מטען החבלה הופעל בשעות הצוהריים לעבר כוח צה``ל שהיה בפעילות מבצעית סמוך למוצב כרכום, מהפיצוץ נפגעו שלושה חיילים. במהלך החילוץ נהרג סמ``ר ידידיה גפן, ונפצעו ארבעה חיילים נוספים מפצצות מרגמה ומפגזים שנורו לעברם.

תותחני צה``ל השיבו אש לעבר מקורות הירי.ארגון החיזבאללה נטל אחריות על ההתקפה.
 

כלב הגישוש זיהה את המטען

מפקד עוצבת הלבנון, תת-אלוף משה קפלינסקי אמר הערב בתדרוך לעיתונאים כי על פי התחקירים הראשוניים הכוח פעל כפי שנדרש ממנו. לדבריו, כלב מיחידת הכלבנים זיהה את המטען, וככל הנראה, חידד את עירנות החיילים ובזכות כך נמנע אסון כבד יותר.

דובר צה``ל הביע הערב תרעומת על חוסר הרגישות בשידור תמונות חיילי צה``ל הפצועים הערב במהדורות החדשות.

בהודעה שפרסם הערב (ראשון) הביע ראש הממשלה אהוד ברק את השתתפותו בצערם של בני משפחת החלל סמ``ר ידידיה גפן, ואמר כי ליבו עם המשפחה ותפילותיו עם משפחות הפצועים. ``נמשיך להכות בחיזבאללה ונעשה זאת בדרך, במקום ובזמן שנבחר``, דברי ברק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by