בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לבנון: יקח זמן רב לשקם את התשתיות 

לבנון: יקח זמן רב לשקם את התשתיות

 
 
חדשות  נענע

שגריר ארצות-הברית בביירות הכחיש כי היה בידו מידע מוקדם על התקיפה הישראלית. דרישה של לבנון, סוריה וצרפת לכנס את וועדת המעקב לדרום לבנון

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ממשלת לבנון התכנסה היום (שלישי) בצהריים לישיבת חירום בעקבות תקיפת מטוסי צה"ל הלילה אמש. בסיום הישיבה דרשה ממשלת לבנון כינוס דחוף של וועדת המעקב לדרום לבנון. לדרישה לכינוס הוועדה הצטרפו גם סוריה וצרפת.

שר החוץ של סוריה, פארוק א-שארע התקשר היום לראש ממשלת לבנון, סאלים אל-חוס, ושוחח עימו על המצב בלבנון. אל חוס שוחח לאחר מכן עם שגריר ארצות הברית בביירות שהכחיש בפניו, כי האמריקנים ידעו מבעוד מועד על התקיפות הישראליות.

שר החשמל והמים הלבנוני, סולימאן טרבולסי, אמר בראיון לרדיו מונטה קרלו כי הנזקים בתקיפה הלילה היו כבדים מבעבר, וכי יקח זמן רב לשקם את התשתיות שנפגעו.

שר החוץ דוד לוי אמר בצהריים לגלי-צה"ל כי מי שיקבע אם ההתקפה בלבנון אמש הייתה חד פעמית הוא הצד השני. שר החוץ אמר את הדברים בתום טקס חתימת הסכם חקלאי עם סלובקיה.
שר המשפטים יוסי ביילין אמר בצהריים, כי הוא מקווה, שהפעולה הלילה בלבנון תספיק ותלמד את החיזבאללה ואת ממשלות לבנון וסוריה את הלקח הנדרש. ביילין אמר את הדברים בעת סיור בחיפה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by