בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פלילים ומשפט 
תלונה נגד יו"ר סיעת ש"ס על אי סדרים בניהול כספי לקוח 

תלונה נגד יו"ר סיעת ש"ס על אי סדרים בניהול כספי לקוח

 
פלילים ומשפט |
 
נדב פרי

פרסום ראשון: לפי החשד, חבר הכנסת מטעם ש"ס, אברהם מיכאלי, בעת שעבר כעורך דין, העביר לרשותו כספי לקוחו • מיכאלי טיפל במכירת דירה, והעביר, לפי הטענה, את הכספים לחשבונו הפרטי, ולא לחשבון נאמנות, כמתחייב בחוק • אין זו הפעם הראשונה שלקוחותיו של מיכאלי מתלוננים בגין אי סדרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(3:01 דקות)

 
במשטרה הוגשה אתמול (שני) תלונה נגד חבר הכנסת אברהם מיכאלי, יושב ראש סיעת ש"ס, בגין אי סדרים חמורים בניהול כספי לקוח.

לפני כשבע שנים ביקש מגיש התלונה, אלי סרבי, למכור דירה שהייתה ברשותו. מיכאלי טיפל, כעורך דין מטעמו של סרבי, במכירת הדירה, שנמכרה במלמעלה מ-140 אלף דולר. החוזה, שנחתם בין עורך הדין ללקוחו, מציין מפורשות כי מיכאלי יטפל בכל תהליכי המחירה והעברת הבעלות.
 
לפי החוזה והצהרותיו של מיכאלי, הכסף נשאר אצלו בנאמנות. "בפועל, הוא הפקיד את זה לחשבון הפרטי שלו. לא החזיר לי ולא הביא לי כסף", אומר סרבי.

לאחר שביקש סרבי את כספו, החל, לפי החשד, לחמוק מיכאלי בטענות שונות מלקוחו. "אני פניתי אליו 20 פעם, דרך חברים שלי ושלו, דרך הרב של הקהילה שלו. ניסיתי לפתור את זה בדרכי נועם", תיאר סרבי את מסע יסוריו. "הוא פשוט התעלם", סיכם.

לאחר שרכש דירה, ניאות מיכאלי להעביר את הכסף, אך לפי הטענה, זה נעשה באופן חלקי והדרגתי. מכיוון שהצ'קים שהועברו לסרבי הוצאו מחשבונו הפרטי של מיכאלי, מתעוררת השאלה האם הכסף הועבר באמת לחשבון נאמנות, כפי שמתחייב לפי חוק, או שפשוט הגיע לחשבונו הפרטי של חבר הכנסת.
 
 

"ניסיון ארוך שנים לסחוט אותי"

אין זו הפעם הראשונה ששמו של מיכאלי נקשר בפעילות מפוקפקת. לשכת עורכי הדין הגישה בעבר קובלנה, לאחר שאחד מלקוחותיו התלונן שהוא גנב ממנו כסף. נתונים אלו, יש לציין, אינם משפיעים על מעמדו במפלגה.

ח"כ מיכאלי מסר בתגובה: "מדובר בניסיון ארוך שנים לסחוט אותי ולהכפיש את שמי. על אף שהסכמתי להעביר את הטיפול בנושא לבוררות באמצעות עורך דין המקובל על הצדדים, תוך הדגשה שאקבל כל החלטה, החליט לאחרונה מר סרבי להפסיק את שיתוף הפעולה עם הבורר". מיכאלי מבטל את טענותיו של סרבי, וטוען כי הכסף בגין מכירת הדירה לא הועבר אליו במלואו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by