בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסרים מיידיים מהאינטרנט, קהילות וירטואליות ואי-מייל - בסלולרי 

מסרים מיידיים מהאינטרנט, קהילות וירטואליות ואי-מייל - בסלולרי

 
 
חדשות נענע

חברת מולטימייט הישראלית מכריזה על פתרון מבוסס טכנולוגיית WAP המאפשר להישאר מחובר לקהילות מקוונות מהאינטרנט תוך שימוש בטלפון סלולארי או PDA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מולטימייט הישראלית, חברת שירותי אינטרנט לתחום המסחר האלקטרוני והקהילות הוירטואליות, מודיעה על פתרון WAP שלטענתה הוא הראשון מסוגו בעולם, המאפשר שליחת וקבלת מסרים מיידיים, קישור לקהילות וירטואליות וקבלת הודעות על הגעת דואר אלקטרוני - באמצעות מכשירי טלפון סלולריים או עזרים דיגיטליים ניידים (כגון פאלם-פיילוט) התומכים בפרוטוקול WAP.

ה-IR Wireless, תוכנת הלקוח החדשה של מולטימייט, תואמת לתוכנת המסרים המידיים Instant Rendevous של החברה ומאפשרת למשתמשים להישאר מקושרים באופן אלחוטי, באמצעות כל מכשיר המאפשר התקשרות בטכנולוגיית WAP.

אלי אפרת, מנכ"ל מולטימייט, אמר כי "אנו מקווים שהמוצר שלנו יעזור לביסוס סטנדרט בו אין החבר בקהילה הוירטואלית חייב לשבת אל מול מחשב, בשעות מסויימות ולפרקי זמן מסויימים, אלא יכול, באמצעות מכשירים ניידים, שזמינים לשירותו כל הזמן, להיות בקשר עם חבריו, לקבל הודעות על דואר אלקטרוני נכנס והודעות ממפעילי אתר הקהילה, 24 שעות ביממה, אם ירצה בכך. הקהילה מלווה את המשתמש לאן שילך ולהיכן שירצה".

"מולטימייט מציעה פתרון שמאפשר לשלוח הודעה אחת לכתובת אחת, שתשיג את הנמען בכל מקום בו יהיה", נכתב בהודעה לעיתונות שפירסמה מולטימייט, "ניתן גם לדעת האם הנמען מחובר כעת, שאז יקבל את ההודעה באופן מיידי".

כתובת השירות, למכשירים שתומכים בטכנולוגיית WAP היא http://wap.getIR.com
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by