בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בלעדי: אוהדי לינוקס יפגינו בהשקת חלונות 2000 בארץ 

בלעדי: אוהדי לינוקס יפגינו בהשקת חלונות 2000 בארץ

 
 
יוני שדמי

ארגון משתמשי לינוקס בישראל יחלק עותקים של "לינוקס" ופמפלטים הקוראים להשתמש בלינוקס בכניסה לאירוע ההשקה של חלונות 2000

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נציגי "איגלו" (Israeli Group of Linux Users), ארגון משתמשי לינוקס בישראל, יחלק עותקים חופשיים של מערכת ההפעלה לינוקס ומנשרים הקוראים להשתמש בלינוקס באירוע ההשקה של חלונות 2000 בסינרמה בתל אביב ב17 לפברואר.

לינוקס היא מערכת הפעלה חופשית המתחרה בחלונות ונתמכת על ידי קבוצות אוהדים בכל רחבי העולם. עירא אברמוב, ממנהיגי "איגלו", מסביר: "קיימות קבוצות משתמשים כמו "איגלו" בכל העולם, וכמעט בכל מקום בו תושק חלונות 2000 - היא תושק ב123 ערים ברחבי העולם - תהיה במקום קבוצת אוהדי לינוקס להציג אלטרנטיבה. גם בישראל."

אברמוב מוסיף כי באירוע בסינרמה, שאמור להיות מושקע וחדשני, יחלקו 15 נציגים של "איגלו" גרסאות חופשיות של לינוקס, וזאת במימון חברה לייעוץ ממוחשב וספק אינטרנט. אברמוב, שמסרב לחשוף את שמות הספונסרים שלו, מסביר כי "איגלו" מונה כמה מאות אנשים, כולם אוהדים אדוקים של מערכת ההפעלה אלטרנטיבית, "וביניהם מפתחי תוכנה ומנהלי מערכות רבים".

ממייקרוסופט ישראל נמסר בתגובה כי החברה לא תנקוט באמצעי מנע כלשהם כנגד הפגנת הקבוצה, "ותגיב לפי ההתפתחויות". אברמוב אמר כי "למרות שהסמל שלנו הוא פינגווין ולא זאב (פינגווין הוא סמלה הרשמי של מערכת ההפעלה לינוקס - י.ש), אם מייקרוסופט ינסו להעיף אותנו מהאירוע, נצטרך לשקול היטב את צעדנו".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by