בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חקירתו של הנשיא וייצמן תימשך ביום ראשון 

חקירתו של הנשיא וייצמן תימשך ביום ראשון

 
 
חדשות נענע

הנשיא נחקר תחת אזהרה, בפעם הראשונה בתולדות המדינה אתמול (שישי). החקירה - בנוגע לפרשת הכספים אותם קיבל מסרוסי. גם רעיית הנשיא ומנכ"ל בית הנשיא נחקרו. ביום ראשון החקירות יימשכו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חקירת משטרת ישראל כנגד נשיא המדינה, עזר וייצמן, תימשך ביום ראשון.

וייצמן נחקר ביום חמישי על ידי חוקרי המשטרה בפרשת הכספים אותם קיבל מהמיליונר אדוארד סרוסי. החקירה היתה תחת אזהרה, ונמשכה מספר שעות. בראש צוות החוקרים עמדה מפקדת היחא"ה, תנ"צ מירי גולן.

החקירה נערכה בתיאום מלא בין המשטרה ובית הנשיא, ובהסכמה להטיל איפול מלא וחשאיות על ביצוע החקירה. החשאיות הגבוהה הגיע עד לידי כך כי פרקליטו של הנשיא, עורך הדין יעקב ויינרוט, ניסה להכחיש אתמול את קיום החקירה וטען שלא תואמה עדיין כל חקירה של הנשיא.

הנשיא נחקר על קשריו עם איש העסקים אדוארד סרוסי, נשאל על הכספים שקיבל מסרוסי, האם נתן לו תמורה כשלהי, הסיבות להעברת הכספים, שירותי הייעוץ שסיפק לסרוסי והאם היו ביניהם קשרים עסקיים.

על פי הדיווחים הנשיא שיתף פעולה עם חוקריו וענה על כל השאלות. גם רעיית הנשיא, ראומה ויצמן ומנכ"ל בית הנשיא, אריה שומר, נחקרו וענו על כל השאלות.

בתוך כך נמשכה אתמול חקירת המיליונר סרוסי, בבית מלון בציריך, זה היום השני. סרוסי השיב על כל השאלות, ונראה כי המשטרה סיימה את חקירתו.

עיתון הארץ מדווח היום כי להערכת גורמים משפטיים החקירה תסתיים תוך כשבועיים אם לא יהיו התפתחויות חדשות. להערכת הגורמים לא נמצאו ראיות נגד הנשיא לקבלת שוחד והעבירות הנבדקות הן עבירות מס, עבירות על חוק שירות המדינה ואי דיווח על הכספים שקיבל בטופס הצהרת הון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by