בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האתרים הגדולים מאחדים כוחות נגד ההאקרים 

האתרים הגדולים מאחדים כוחות נגד ההאקרים

 
 
חדשות נענע


יאהו, אמאזון ועוד ענקי אינטרנט איחדו היום (חמישי) כוחות במטרה לעצור את קבוצת ההאקרים שחדרה לאתרים אמריקנים רבים בשבוע האחרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר ענקי אינטרנט התאחדו היום (חמישי) במטרה לעצור את קבוצת ההאקרים שהתקיפה בימים האחרונים את האתרים הגדולים ברשת.

בין החברות שהתאחדו למאבק בהאקרים: יאהו, אמאזון, ETRADE, Buy.com ועוד. ממשרד המשפטים האמריקני נמסר היום כי למרות המספר הגבוה של אתרים שנפגע, אין דפוס קבוע להתקפות על האתרים, או מטרה כלשהי המסתמנת מההתקפות.

דובר מטעם הרשות הפדרלית לאבטחת הרשת מסר היום כי ההאקרים כיוונו אך ורק לאתרים אמריקאיים בעלי הסיומת .com "לא קיבלנו דו"חות חדשים הלילה" אמר הדובר, אך לא ברור אם ההתקפה נפסקה.

טכנאי הרשות הפדרלית מסר לסוכנות רויטרס כי קבוצת ההאקרים, המכונה "משרתיו של דניאל" אינה זרה לרשות, וכי ביום רגיל הוא מקבל שלוש עד ארבע התראות על פריצות של קבוצה זו.

לפני כחודש, נפגעה ממשלת יפן מהתקפה חמורה של האקרים על אתר שאכסן מידע על מלחמת העולם השניה באזור. ההאקרים הציפו את האתר, גנבו ממנו קבצים אישיים ואף הוסיפו קישורים לאתרים פורנוגרפים.

למרות החקירה הנמרצת שהכריזה שרת המשפטים האמריקנית ג`נט רינו נגד האחראים להתקפה האחרונה, עומד עדיין הממשל האמריקני אובד-עצות באשר לזהות ההאקרים. ההאקרים, משתמשים בזהויות שנגנבו בפריצה קודמת למחשבים גדולים של אוניברסיטאות ומכוני מחקר, וכמעט שאין אפשרות טכנית לאתרם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by