בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תדמור: הכבלים לא השקיעו מספיק בהפקות מקור 

תדמור: הכבלים לא השקיעו מספיק בהפקות מקור

 
 
חדשות נענע

לטענת הממונה על הגבלים עסקיים הפרו בכך חברות הכבלים את תנאי ההסדר . טוען כי הפרת התנאים תשפיע על השיקולים באם להאריך את הסדר איי. סי. פי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הממונה על ההגבלים העסקיים, ד"ר דוד תדמור, אמר היום (חמישי) לבית הדין להגבלים עסקיים כי "תנאי הסדר איי.סי.פי לא קוימו במלואם, והאחריות להפרת התנאים היא בראש ובראשונה אחריותן של הזכייניות".

עיתון גלובס מדווח בגיליונו הערב כי הממונה טוען שלערוצים 3 ו- 4 יש יתרה של 1.2 מיליון דולר שהייתה אמורה להיות מושקעת בהפקות מקור, ובערוץ 8 חסרים 2.5 מיליון דולר בהשקעות נוגה תקשורת בהפקות המקור.

תדמור טוען כי קיימת סתירה בין דיווחי הזכייניות לדיווחי חברת נוגה תקשורת לגבי מקור הכספים ששימשו להפקור מקור בערוץ 8. בנוסף, הסכומים שהזכייניות היו צריכות להעביר לנוגה עבור הפקות ערוץ 8 נשחקו בפועל.

תדמור אמר כי הוא עדיין לא בחן האם החריגה נעשתה בתום לב או במתכוון. לאחר שמסקנותיו יידונו בבית הדין, תחליט הרשות באם לנקוט בצעדים כנגד הזכייניות.

לדברי תדמור האחריות להפרת התנאים היא בראש ובראשונה של הזכייניות. הוא הוסיף כי הפרת התנאים תשפיע על שיקול בית הדין כשידון בבקשת הזכייניות להאריך את הסדר איי.סי.פי.

מנכ"ל נוגה תקשורת, אודי מירון, אמר כי הסכום שהושקע בהפקות מקור בערוצים 6 ו- 8 עלה על הסכום שקבע בית הדין.

מנכ"ל איי.סי.פי, יוסי עוזרד, אמר כי תדמור לא עיין בדקדקנות בדו"חות החברה וכי לאיי.סי.פי אין יתרה ומדובר בכספים שנמשכו מכספי הפיקדון של חברות הכבלים אך טרם דווחו.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by