בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי מחליש את צעדיו כנגד אוסטריה 

האיחוד האירופי מחליש את צעדיו כנגד אוסטריה

 
 
חדשות נענע

פורטוגל הזמינה את שרת הרווחה האוסטרית להתייעצות, למרות מחאת בלגיה וצרפת. באוסטריה הוחלט להקים מרכז לפיוס בינלאומי בעיר הולדתו של היטלר. נראה גם כי חלה נסיגה בתמיכת האוסטרים בהיידר ומפלגתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי מחליש את מחאתו נגד השתתפות מפלגת הימין הקיצוני של היידר בממשלת אוסטריה החדשה.

פורטוגל, המכהנת כנשיאה התורנית של האיחוד האירופי דחתה יוזמה של צרפת ובלגיה והזמינה היום את שרת הרווחה האוסטרית, חברת מפלגתו של היידר, להתייעצות בלתי פורמאלית של שרי הרווחה האירופיים הנערכת בבריסל.

אמש החליט ארגון המפלגות השמרניות באירופה, לדחות לפי שעה את הצעת צרפת ובלגיה, להרחיק את מפלגת העם האוסטרית משורות הארגון בשל החלטתה לשתף פעולה עם מפלגתו של היידר.

סוכנות רויטרס מדווחת כי נראה כי התמיכה בהיידר ומפלגתו מתחילה להיחלש באוסטריה.

על פי סקר שפורסם היום (שישי) הביעו 26 אחוזים מהנשאלים תמיכה במפלגתו של היידר ואמרו כי אם היו נערכות היום הבחירות היו מצביעים עבורו, זאת לעומת 27 אחוזים שאכן הצביעו עבור מפלגת החופש הימנית קיצונית בבחירות האחרונות באוקטובר.

גם מפלגת העם השמרנית בראשותו של וולפגנג שיסל, קאנצלר אוסטריה החדש, נחלשת, ועל פי הסקר הייתה מקבלת רק 19 אחוזי תמיכה אילו היו נערכות הבחירות היום, לעומת 27 אחוזים שקיבלה בבחירות.

הנהנת העיקרית מהמצב באוסטריה, על פי הסקר, היא מפלגת הירוקים, שמכפילה את כוחה וקיבלה בסקר תמיכה על ידי יותר מ- 16 אחוז מהנשאלים, לעומת 7.4 שאכן תמכו בה בבחירות.

בתוך כך הוחלט להפוך את בית הולדתו של אדולף היטלר בעיירה האוסטרית ברונאו, למרכז לפיוס בין לאומי, ולמאבק נגד שנאת זרים, גזענות ואנטישמיות. ההחלטה נתקבלה ע"י חברי מועצת העיירה, בתמיכת נציגי מפלגתו של היידר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by