בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתיחות בגבול הצפון 

מתיחות בגבול הצפון

 
 
חדשות  נענע

חילופי האש נמשכו גם במהלך סוף השבוע. מנהיג החיזבאללה נסראללה: נמשיך לתקוף למרות ההפצצות. אין שיפור במצב הפצועים בתקרית אתמול. ברק שוקל מחדש את מועדי הנסיגה מלבנון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חילופי האש בין צה"ל לחיזבאללה נמשכו במהלך סוף השבוע. החיזבאללה הפציץ מוקדם יותר הבוקר (שבת) כמה מוצבים של צה"ל וצד"ל. לא נגרמו פגיעות בנפש. במהלך הלילה תקף חיל האוויר מטרות מחבלים.

בראיון לאחת מתחנות הרדיו של החיזבאללה אמר מנהיג החיזבאללה, אחמד נסראללה, כי ארגונו ימשיך לתקוף את ישראל ללא קשר להפצצות התשתית בלבנון.

עדיין לא נקבע מועד הבאתו למנוחות של סמל צחי איטח שנהרג אתמול (שישי) בלבנון. מצבו של רב"ט רועי כהן שנפצע באירוע מוסיף להיות קשה.

ראש הממשלה אהוד ברק אמר אתמול כי "אם עד לחודש מאי לא נראה התקדמות במשא ומתן - נדע מה לעשות"
 
במהלך הלילה הפציצו מטוסי חיל האוויר לפחות חמש פעמים יעדי מחבלים, אך כאשר עלה השחר ההפגזות נפסקו. על פי הדיווח של כתבי "רויטרס", מטוסי חיל האוויר חגים מעל אזור דרום לבנון, אך לא מפציצים מטרות.

"אני מקווה מאוד שהמצב לא יתדרדר יותר", אמר ראש ממשלת לבנון, סאלים אל חוס. "אני לא יכול לחזות אילו התפתחויות יהיו, אך יש מגעים בתיווך ארצות הברית וצרפת להרגעת המצב ולחידוש השיחות בין הצדדים", אמר חוס לעיתון לבנוני.

שר החוץ הסורי, פארוק א-שרע, תקף הלילה את ישראל בשיחה עם שר החוץ הבריטי, רובין קוק.

"שחצנותה של ישראל והפגנת הכוח שלה יובילו רק לאובדן נוסף של חיים ורכוש, ולהרס כל הזדמנות באיזור לשלום", ציטט פקיד סורי את א-שרע בשיחה עם כתב "רויטרס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by