בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פריצת דרך בשיחות עם הפלסטינים 

פריצת דרך בשיחות עם הפלסטינים

 
 
חדשות נענע 

ישראל מוכנה היום (שלישי) לשנות את מפת הנסיגה הבאה בשטחים וליצור רצף טריטוריאלי לפלסטינים על מנת שיחזרו לשיחות. לוי: המשבר עלול להוביל להתדרדרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר יותר משבוע של קיפאון בשיחות עם הפלסטינים, מסתמן פתרון היום שיחדש את השיחות בין ישראל לפלסטינים. לפי ההצעה, ישראל תהיה מוכנה לשנות את מפות הנסיגה הבאה בשטחים לטובת הפלסטינים, על מנת להביא לחידוש המשא ומתן עם הרשות.

תהיה זו הפעם הראשונה מאז תחילת יישומם של הסכמי הביניים, שישראל תדון עם הפלסטינים על השטחים שיימסרו, ותתחשב בבקשתם ליצור רצף טריטוריאלי בין המובלעות בשטחים.

בלשכת ראש הממשלה מבהירים עם זאת, שאהוד ברק לא יהיה מוכן להעביר לשליטה פלסטינית מלאה כפרים באזור ירושלים - כפי שדרשו.

ברשות הפלסטינית הביעו הבוקר קורת-רוח מהפיתרון החדש, גורמים ברשות מסרו לגלי-צה"ל כי צוות המשא-ומתן הפלסטיני מוכן לשוב "בכל רגע" לשולחן הדיונים, אם יראה הצד הישראלי רצינות.

שר החוץ דוד לוי אמר הבוקר לקול-ישראל כי המשבר הנוכחי בין ישראל לפלסטינים עלול להוביל להתדרדרות. "התהליך של יצירת משבר בכל פעם שמתקדמים קצת מציב סימן שאלה באשר לרצינותם של הפלסטינים".

בתגובה מסר זיאד אבו-זיאד מהרשות הפלסטינית כי "אם מר לוי רוצה להיות מוזמן למסיבת יום-הולדת אצל אבו מאזן ואחר-כך לסגת מהסכמים - זו לא אווירת אמון".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by