בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נדחתה הצעת התקציב של רשות השידור 

נדחתה הצעת התקציב של רשות השידור

 
 
חדשות נענע

ועדת הכספים של הכנסת דחתה את הצעת התקציב של רשות השידור, כיוון שהיא אינה נושאת בשורות חדשות בנוגע להפקות מקור ולהתייעלות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדיון שהתקיים היום (רביעי) בוועדת הכספים של הכנסת בנוגע להצעת התקציב החדשה של רשות השידור, הוחלט שההצעה שהוגשה על ידי יו"ר הרשות, אינה נושאת בשורות חדשות לא בנושא הפקות המקור ולא בנוגע להתייעלות העובדים ברשות.

יו"ר הוועדה, ח"כ אלי גולדשמיט, שדחה את ההצעה, ביקש מיו"ר הרשות להציג הצעה חדשה בה יימסרו מספרים מדוייקים לגבי הכספים אותם מתכוונים להשקיע בהפקות מקור וכיצד מתכוונת הרשות לפתור את בעיות החולי שלה.

דרור מורה, נציג איגודי היוצרים, שהוזמן להציג את עמדת היוצרים בועדה, ציין בדבריו כי חברי ועדת הכספים של הכנסת הם המייצגים את האינטרס הציבורי ומהווים למעשה את המחסום האחרון בפני רשות השידור, אשר ימנע ממנה להמשיך בדרכה הקודמת, ויביא לכך שתחל בתהליך הבראה במסגרתו יופנו יותר תקציבים לתרבות ולהפקות המקור בישראל.

עוד הביע מורה את בקשת איגוד היוצרים לקחת חלק גם בישיבות ועדות הכספים הבאות שתתקיימנה בנושא, כיוון שחברי איגוד זה הם בעלי הכלים הטובים ביותר לניתוח נכון של הפניית התקציבים המיועדים להפקות המקור.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by