בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארצות הברית: בוש גבר על מקקיין בדרום קרולינה 

ארצות הברית: בוש גבר על מקקיין בדרום קרולינה

 
 
חדשות נענע

בבחירות המקדימות של המפלגה הרפובליקנית. מקקיין מתכוון להמשיך במרוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מושל טקסס, ג`ורג` וו. בוש, גבר אתמול (שבת) על הסנטור ג`ון מקקיין, בבחירות המקדימות במדינת דרום קרולינה של המפלגה הרפובליקנית. לאחר ספירת 92 אחוז מהקולות, קיבל בוש 54 אחוז ומקקיין זכה רק ל- 41 אחוז מקולות הבוחרים. המועמד השלישי, אלן קייס, בעל תוכנית רדיו, זכה בחמישה אחוז בלבד.

סוכנות רויטרס מדווחת כי עבור בוש נחשבו הבחירות בדרום קרולינה כחשובות במיוחד לניצחון, לאחר התבוסה הכואבת למול מקקיין בבחירות בניו המפשיר לפני כשלושה שבועות. הניצחון בניו המפשיר גרם למומנטום אהדה גדול למקקיין, והביאה את בוש להוציא סכומי עתק של כחמישים מיליון דולר בקמפיין שלו עד כה, כשני שלישים מהתקציב הכולל של הקמפיין.

בנאום הניצחון אמר אתמול בוש "הערב, בדרום קרולינה, איחדנו את המפלגה. הגענו לדרום קרולינה בסערה עם כוחות חדשים לקמפיין שלנו".

מקקיין עצמו, שזכה לגל תרומות חדש לאחר ניצחונו בניו המפשיר, מתכוון להמשיך להתמודד, ונראה כי מדובר עדיין במאבק צמוד למדי בין השניים. ביום שלישי יתמודדו השניים בבחירות המקדימות באריזונה, מדינתנו של מקקיין, שם הוא צפוי להביס את בוש. ההתמודדות החשובה הבאה היא מישיגן.

הסקרים וההערכות בוושינגטון הן כי אם יבחר מקקיין כמועמד המפלגה הרפובליקנית לנשיאות, הוא עתיד להביס בבחירות את מועמד המפלגה הדמוקרטית, סגן הנשיא אל גור. לעומת זאת ההערכה הרווחת היא כי באם בוש יעמוד בראש הרפובליקנים, לא יתקשה גור להביסו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by