בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות יתבעו יועצי באג 2000 

חברות יתבעו יועצי באג 2000

 
 
חדשות נענע 

יטענו כי היועצים רימו אותם בהציגם תסריטי אימה שמעולם לא היו אמורים להתרחש. מומחי משפט אומרים כי יהיה קשה מאוד לזכות בתביעות כאלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יועצים הרוויחו מחרדות באג האלפיים על יד גביית שכר מופרז מחברות, טוענים מספר מומחים טכנולוגיים, שרבים מהם מסיקים כעת כי הבאג היה בעיקר רעש מנופח.

הטענות הללו מציתות את דמיונם של עורכי הדין, שציפו לתביעות בסך טריליון דולר אך נותרו כשאין להם את מי לתבוע, בעקבות אי-האירוע של הבאג. "כולם ניסו להרוויח ורימו את האנשים על ימין ועל שמאל", אמר דיוויד פילנוורת`, מנהל מערכות בחברה קטנה בקולורדו.

עיתון ה"יו.אס.איי. טודיי" מצטט את עורך הדין לענייני הבאג, ראלף טיילור, האומר כי לאחר שתסתיים תקופת הקירור הדרושה, יחלו חברות להגיש תביעות כנגד יועצי הבאג שהביאו ל"הוצאות מופרזות ונכשלו בביצוע מה שהבטיחו". לטענתו, כבר בימים אלו מתנהלים מגעים בין חברות ליועצים על פיצוי, אם אלו לא יצלחו, יוגשו התביעות.

תביעות כאלו יהיה קשה מאוד לנצח. בתי המשפט יתקשו להחליט מי מהיועצים אכן פעל ללא תום לב, ומי מהם באמת האמין כי הבאג יגרום לנזקים עצומים. חלק מהמומחים המשפטיים טוענים כי אפשר להתייחס ליועצים כאל סוכני ביטוח שהנזק שממנו ביטחו לא התרחש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by