בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל מציעה הצעות חדשות לפלסטינים 

ישראל מציעה הצעות חדשות לפלסטינים

 
 
חדשות נענע 

ישראל מציעה "חבילת הצעות חדשה" על מנת להחזיר את הפלסטינים למשא-ומתן. דניס רוס יפגש היום (שלישי) עם עראפת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל תציג לרשות הפלסטינית נוסחת גישור חדשה בנסיון לסיים את המשבר במשא ומתן בין הצדדים. לפי הרעיון החדש, ישראל תודיע לפלסטינים כי היא אינה מחוייבת להחלטת ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו לסגת רק מאחוז אחד מהשטחים במסגרת הנסיגה השלישית.

הפלסטינים דורשים, שישראל תיסוג במסגרת הנסיגה הזו מעשרות אחוזים משטחי יהודה ושומרון. לפי ההצעה החדשה תמשיך ישראל לעמוד על זכותה לקבוע בעצמה את היקף הפעימה השלישית ביהודה ושומרון.

השר יוסי ביילין אמר הבוקר (שלישי) כי ישראל תגיש "חבילת הצעות" לפלסטינים על מנת שיחזרו לשולחן המשא-ומתן. ביילין העריך כי ניתן יהיה להגיע להסכם מסגרת עד מאי, כמו שהצהיר אתמול ראש הממשלה ברק. בראיון לגלי צה"ל הגדיר השר יוסי ביילין את הצעת ממשלת נתניהו לאחוזי הנסיגה השלישית, "בדיחה".

האמריקנים מעבירים ביקורת על דרך טיפולו של ברק בשיחות עם הפלסטינים. מקורות בממשל האמריקני אמרו אמש כי ברק "הקשיח את עמדותיו" לאחחרונה, וכי עליו לבצע ויתורים נוספים אם ברצונו להגיע להסכם מסגרת עד מאי.

מתאם שיחות השלום האמריקני, דניס רוס, ייפגש הערב ברמאללה עם יושב-ראש הרשות הפלסטינית, יאסר עראפת, לאחר שנפגש אמש עם ברק. ברשות הפלסטינית מקווים, כי רוס יסייע להניע מחדש את המשא ומתן עם ישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by