בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"דם מול דם, נפש מול נפש, ילד מול ילד" 

"דם מול דם, נפש מול נפש, ילד מול ילד"

 
 
חדשות  נענע

- כך אמר הערב (רביעי) שר החוץ דוד לוי על לבנון, וגרר אחריו סערה פוליטית חדשה. לוי גם האשים את הח"כים הערבים כמשתפי פעולה עם החיזבאללה. תגובות קשות במערכת הפוליטית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אני מודיע לכם: כשקרית-שמונה תבער, לבנון תבער. דם מול דם, נפש מול נפש, ילד מולד ילד. האזהרה הזו מנעה אסון, והאזהרה הזו נקלטה", הכריז היום (רביעי) שר החוץ דוד לוי במליאת הכנסת.

לוי השיב על הצעה לסדר היום באשר לגינוי של ישראל בידי ממשלות ערביות רבות - ובתוכם מצרים. כשהוא נזעם, פנה לוי לחברי-הכנסת הערבים שמחו על דבריו וצעק לעברם: "בעיני מי אתם רוצים למצוא חן? בעיני החיזבאללה?". חברי-הכנסת הערבים התפרצו כלפי לוי בקריאות ביניים והורחקו מאולם המליאה.

הצהרת המלחמה השניה של לוי בשבוע האחרון גררה תגובות קשות במערכת הפוליטית. "זוהי הפעם הראשונה ששר חוץ ישראלי אומר בפרוש כי הממשלה מתכוונת, בתנאים מסוימים, לרצוח ילדים לבנונים", אמר חבר-הכנסת אחמד טיבי. חבר הכנסת עיסאם מחול מסיעת חד"ש שהוצא מאולם המליאה לאחר שהתפרץ על לוי אמר כי "זוהי אמירה מסוכנת, חבל שלוי הסתבך איתה".

יושבת ראש סיעת מרצ זהבה גלאון פנתה הערב לראש הממשלה ודרשה להוציא את לוי מהקבינט הבטחוני-מדיני בעקבות התבטאותו היום. "אסור שלוי ישב במקום בו מתקבלות החלטות רגישות כל כך אם אלו הם דעותיו", אמרה גלאון.

פרשנים העריכו היום כי ההתבטאות החדשה של לוי תיצור שרשרת תגובות נזעמות חדשות בעולם הערבי. לדברי הפרשנים ההתבטאות החדשה של לוי תאיט עוד יותר את גלגלי עגלת המשא-ומתן הצולע עם סוריה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by