בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עופרה חזה נפטרה  

עופרה חזה נפטרה

 
 
חדשות  נענע


זאת בעקבות החמרה שחלה היום במצבה הבריאותי; הצוות הרפואי בתל-השומר ניהל מאבק על חייה, אולם ללא הצלחה; בצלאל אלוני מותח ביקורת על החשאיות סביב נסיבות מותה של חזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הזמרת עופרה חזה נפטרה הערב (רביעי) בבית החולים תל-השומר בעקבות החמרה שחלה היום במצבה הבריאותי.

סגן מנהל בית החולים, ד``ר זאב רוטשטיין, מסר הודעה משותפת מטעם בית החולים והמשפחה: ``אנו מודיעים בצער רב על פטירתה בטרם עת של עופרה חזה הערב. היא נאבקה על חייה 13 יום ביחידה לטיפול נמרץ נשימתי, כשבגופה התגלה כשל הולך וגובר. היא הורדמה לצורך הטיפול הרפואי ועברה טיפולי הנשמה, מתן תרופות דרך הוריד ודיאליזה. היא הוחזקה בחיים כשמצבה נע בין יאוש לתקווה. למרות הטיפולים נדם ליבה``.

בהודעה המשותפת לא נמסרה סיבת המוות המדוייקת. ד``ר רוטשטיין אמר כי חזה עצמה ביקשה לשמור על פרטיותה עוד בשלבים הראשונים של הטיפול כשהיא היתה בהכרה.

מוקדם יותר הערב (רביעי) מסר רוטשטיין כי חלה התדרדרות בפעילות הכבד ובמנגנון קרישת הדם בגופה של חזה. וכי התגלה בדמה זיהום פטרייתי. הצוות הרפואי ניהל מאבק על חייה של עופרה, וניסה לייצב את מצבה, אולם ללא הצלחה.

אחותה הגדולה של הזמרת, נוגה, יצאה במהירות את בית החולים ונסעה לבית המשפחה כדי להודיע על פטירתה של עופרה חזה להוריה הקשישים.

ראש הממשלה, אהוד ברק, ואישים רבים פרסמו הערב הודעות תנחומים בעקבות מותה של עופרה חזה.
 

ביקורת על החשאיות סביב נסיבות מותה

בצלאל אלוני, אמרגנה של עפרה חזה, מותח הערב בראיון לגלי צה``ל ביקורת על הודעתו של בית החולים תל השומר, ומוחה על המסתורין שאופף את נסיבות מחלתה של הזמרת. לדבריו זכות הציבור לדעת מה הביא למותה.

``על בעלה של עפרה חזה, דורון אשכנזי, לספק את התשובות``, אמר אלוני.
 
 

האשפוז בבית החולים

לפני יותר משבוע וחצי הגיעה חזה לבית החולים תל-השומר עם חום גבוה ומאז הדרדר מצבה, והיא הועברה למחלקה לטיפול נמרץ נשימתי .

עופרה לא נשארה לבד מאז אושפזה בבית החולים: מאות אנשים באו לבית החולים, והתגודדו ליד חדרה יחד עם בני המשפחה והחברים הקרובים, ונמצאים שם גם כעת. רבנים ומקובלים רבים באו לבקר את עפרה והתפללו לשלומה. בנוסף לכך אלפי גולשים שלחו איחולי החלמה דרך אתרים שונים באינטרנט, ביניהם האתר הרשמי של חזה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by