בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ז'וספן מזהיר את ישראל מפני יציאה חד-צדדית מלבנון 

ז'וספן מזהיר את ישראל מפני יציאה חד-צדדית מלבנון

 
 
חדשות נענע

לדברי ראש הממשלה הצרפתי ארצו תתרום חיילים לכוח בינלאומי מיוחד בדרום לבנון רק אם תיסוג ישראל במסגרת הסדר כולל; ז'וספן מבקר את מדיניות ההתנחלויות של הממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש הממשלה הצרפתי, ליונל ז`וספן, המבקר בימים אלו בישראל אומר היום (חמישי) כי עדיף שישראל תיסוג מדרום לבנון רק לאחר שתשיג הסכם שלום עם סוריה ולבנון, כך מוסרת סוכנות הידיעות רויטרס.

במסיבת עיתונאים הערב יחד עם ראש הממשלה אהוד ברק אמר ז`וספן בתשובה לשאלת עיתונאים כי צרפת העלתה הצעה לתרום כוחות צבאיים לכוח בינלאומי שישהה בדרום לבנון אחרי נסיגה, רק במסגרת הסדר בין הצדדים, ולא במקרה של נסיגה חד צדדית.

``התנאים לפיהם הנסיגה תתבצע רק בבוא העת (עם חתימת הסכם) חשובים מאוד ליציבות בלבנון, לאופן נוכחותם של הסורים במדינה וכן לבטחונה של ישראל``, דברי זו`ספן.
 

"מדיניות ההתנחלויות- מכשול לשלום"
ז`וספאן אמר בסיום מסיבת העיתונאים כי מדיניות ההתנחלות של הממשלה מהווה מכשול לתהליך השלום: "אנחנו לא יכולים לקבל מדיניות כזו ולתמוך בה", "עדיף שלא תתקיים".

מגלי צה``ל נמסר כי ראש הממשלה הצרפתי התייחס להתחזקות הימין הקיצוני באוסטריה, ואמר שאין לבלבל בין תקופת מלחמת העולם השניה לבין הזמנים האלה, אולם שנאת זר וגזענות הן מסוכנת בכל עת, דברי ז`וספאן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by