בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: רבין ונתניהו התחייבו לנסיגה ישראלית מלאה מהגולן 

ברק: רבין ונתניהו התחייבו לנסיגה ישראלית מלאה מהגולן

 
 
חדשות  נענע

אמר את הדברים במהלך ישיבת הממשלה המיוחדת בנושא לבנון. בסוף הישיבה אמורה להתקבל החלטה שתבהיר חד משמעית כי כוחות צה"ל ייסגו לגבול הבינלאומי עד חודש יולי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, הודה היום לראשונה כי ישראל התחייבה בעבר לסגת לגבולות `67 .בישיבת הממשלה המיוחדת בנושע לבנון אמר ברק כי קודמיו העבירו התחייבויות לארצות הברית וסוריה לסגת לגבולות הארבעה ביוני `67 אם תתקבלנה הדרישות הישראליות.

לדברי ברק גם יצחק רבין ז"ל וגם נתניהו יצרו מצב שהובן על ידי ארצות הברית וסוריה כהסכמה לנסיגה מלאה.

ברק אמר כי ישראל אינה מוחקת את העבר אך מנגד אינה מוכנה להעביר התחייבויות. עוד טען ברק כי ישראל ממשיכה לדרוש כי הנורמליזציה תחל לפני פינוי הישובים.


ישיבת הממשלה המיוחדת שנפתחה הבוקר אמורה להסתיים בשעות הערב המאוחרות, ותיוחד כולה לנושא לבנון. מדובר בדיון ראשון של הממשלה, מאז כוננה, בנושא המדיניות בלבנון ואפשרויות הנסיגה.

השרים יקבלו סקירות מודפסות שהכינו גורמים בכירים במערכת הביטחון, כאשר המטרה של ראש הממשלה ברק היא לאפשר לכל שר ושר להביע את דעתו בצורה מפורטת.

בסופה של הישיבה צפויה להתקבל החלטה שתעגן את התחייבותו של ראש הממשלה לסגת עד חודש יולי מלבנון, אך תוך עשיית מירב המאמצים להגיע להסכם שיכלול נסיגה - כך דווח בגלי צה"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by