בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ורדי: לבצע ניתוח כואב ברשות השידור 

ורדי: לבצע ניתוח כואב ברשות השידור

 
 
חדשות נענע


בדו"ח חמור שהגיש הבוקר לראש הממשלה ממליץ ורדי על שינויים מהותיים במבנה הרשות ועל פרישתו של מנכ"ל הרשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האלוף (מיל`) רפאל ורדי הגיש הבוקר את הדו"ח שלו בנוגע לרשות השידור והרפורמות שיש לבצע ברשות.

מגלי צה"ל נמסר כי מדובר בדו"ח חמור ביותר בו קובע ורדי "התרשמתי שהרשות חולה, חולה מאוד". ורדי טוען כי יש לבצע ברשות ניתוח כואב ומעמיק במבנה הקיים כיום ובדרך תפקודה של הרשות. בדו"ח כותב ורדי כי "רשות השידור לא יכולה להתקיים עם המוסדות הקיימים".

ורדי מתייחס לשינויים המתבקשים במבנה הרשות, בכל דרגי הניהול ברשות. בין השאר ממליץ הדו"ח על החלפתם של מנכ"ל הרשות, אורי פורת, ויו"ר הרשות, גיל סמסונוב.

ורדי קובע כי ברשות מתקיימים יחסי עבודה עכורים שנובעים ממאבקי כוחות פנימיים, קיים חוסר תיאום בין ההנהלה למוסדות ברשות והוא ממליץ על ביטול מועצת הרשות והקמת דירקטוריון מקצועי, ניתוק הזיקה הפוליטית בין הגורמים המקצועיים ברשות לדרג הפוליטי, פיטורי מאות עובדים ושינוי שיטת תקצוב הרשות, שכרגע כשמונים אחוז ממנו מועבר לתשלום משכורות.

ראש הממשלה, אהוד ברק, מסר כי צוות בראשותו של מנכ"ל משרדו, יוסי קו`ציק, יופעל מיד לביצוע המלצות הדו"ח והצלת השידור הציבורי בישראל.

כזכור, ורדי מונה בנובמבר האחרון לבדוק את המצב ברשות השידור והיחסים בצמרת המוסד, על ידי ראש הממשלה אהוד ברק. הוא התבקש להגיש את הדו"ח תוך חודש, אולם לאחר שהחל בעבודתו ביקש הארכה כשהתברר לו כי דרושה בדיקה מעמידה וארוכה יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by