בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הליגה נגד השמצה ל'יאהו:'! צנזרו את התכנים הגזעניים 

הליגה נגד השמצה ל'יאהו:'! צנזרו את התכנים הגזעניים

 
 
חדשות  נענע

הליגה החליטה לפתוח במאבק ציבורי כדי לאלץ את פורטל הענק לסגור חדרי צ'אט המהווים מקום מפגש לקבוצות ניאו-נאציות ולמחוק הודעות ואתרים גזעניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הארגון היהודי המוביל בארה"ב למאבק באנטישמיות, הליגה נגד השמצה, תובעת מהפורטל "יאהו!" להפעיל צנזורה על חדרי שיחות, פורומים ואתרים המוקמים דרכה, מאחר ואלה מנוצלים לרעה על ידי קבוצות גזעניות וניאו-נאציות .

הליגה החליטה על פתיחת מערכה ציבורית של מכתבים והודעות לעיתונות נגד הנהלת "יאהו!", המתבססת על תקנון הפורטל שאוסר על משתמשים להציג תוכן שעלול לעורר התנגדות על רקע אתני וגזעני.

הטענה היא כי במסגרת הפעולות שמאפשר האתר, עשרות ומאות חדרי צ`אט, פורומים ואתרים מהווים אכסניה לקבוצות גזעניות וביניהן "אבירי הקולקס-קלן", "האגודה הלאומית לקידום העם הלבן" וקבוצות נוספות.

בעבר היו כמה וכמה פניות ל"יאהו!" בנושא, וחלקן אף הובילו לסגירה של חלק מחדרי הצ`אט . עם זאת, יצויין כי "יאהו!" בדרך כלל אינה מתערכת בנעשה בקבוצות הדיון שלה, למעט אם אכן קיימת עבירה על התקנון.

ראשי הליגה נגד השמצה אמרו ל"הארץ" כי הנגישות הקלה לאינטרנט ולפורטל הפופולרי פרצה את הדרך בכל הקשור להפצת מידע עבור אותן קבוצות קיצוניות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by