בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רדיו דמשק: אנחנו בדרך לחידוש שיחות השלום עם ישראל 
 
 
חדשות  נענע

דני יתום, מזכירו הצבאי של יצחק רבין ז"ל מאשר הערב (שני) כי רבין הסכים לשקול נסיגה לקווי 4 ביוני .67 רדיו דמשק: אהוד ברק הכשיר את הדרך לחידוש המשא ומתן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אופטימיות נשמעת מכיוון דמשק בכל הקשור לחידוש המשא ומתן הגלוי בין ישראל לסוריה:

בשעות הצהריים דיווח פרשן רדיו דמשק כי "נראה שברק ייאמץ את השלום כאופציה אסטרטגית בדומה לסוריה, מבלי לנקוט בתכסיסים. דעתו הברורה של ברק בנוגע לשרטוט קו ה-4 ביוני תסלק את המכשולים ותכשיר את הדרך לחידוש המשא ומתן".

בירושלים מעריכים כי בעקבות ההצהרות, קיים סיכוי ממשי לחידוש השיחות. זאת, למרות שמוקדם יותר הבוקר עיתוני סוריה דווקא תקפו את ברק ש"מדבר הפוך ממה שהוא עושה", כדבריו.

 
הצהרתו של ברק אתמול, בדבר הסכמתם של ארבעה ראשי ממשלה ליסוג לקווי הארבעה ביוני 67`, ממשיכה לעורר גלים.

הבוקר (שני) אמרה לאה רבין לגל"צ כי אינה מאמינה שבעלה דיבר עם הסורים על נסיגה לקווי הארבעה ביוני, אלא שהערב, בראיון לחדשות ערוץ 2, סתר את הדברים דני יתום, מזכירו הצבאי של ראש הממשלה רבין ז"ל.

לדבריו, בפגישה עם שר החוץ האמריקאני וורן כריסטופר, בה נכח גם יתום, דיבר רבין בפרוש על נסיגה לקווי הארבעה ביוני.

"כריסטופר שאל אותו בפגישה עד לאן ישראל תהיה מוכנה לשגת, רבין ענה בהתנייה ואמר כי אם כל צרכיה של ישראל ימולאו - אזי ישראל תהיה מוכנה לשקול גם נסיגה לקווי הארבעה ביוני", הסביר יתום.

הבוקר נפצעו קל שני חיילי צה"ל בחילופי אש עם החיזבאללה. במקביל, תקף שר החוץ דוד לוי פעם נוספת את הלבנוניים במילים חריפות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by