בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות זועמות על פרסום מחלתה של חזה 

תגובות זועמות על פרסום מחלתה של חזה

 
 
חדשות נענע 


בבית החולים "שיבא" אישרו: עפרה ביקשה מהרופאים לא לגלות על מחלתה. תסיסה בצוות הרפואי. איומים על חייו של מנהלה של חזה, בצלאל אלוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יום לאחר החשיפה התקשורתית אודות נסיבות מותה של הזמרת עפרה חזה, מותחים חברי-כנסת ואישי ציבור רבים ביקורת על החלטת עיתון "הארץ" לפרסם את מחלתה של חזה.

במערכת הפוליטית שררה אמש אחידות דעים באשר לפרסום: "מציצנות חמורה", מכנה את ההחלטה חברת-הכנסת ענת מאור ממרצ, "גועל נפש" הודיע חבר-הכנסת משה גפני ו"צריך לסגור פרצה בחקיקה" מציע חבר כנסת יובל שטייניץ מהליכוד. גם במדיה נמתחת ביקורת כמעט אחידה על החלטתו של עיתון "הארץ", למרות שרוב כלי התקשורת עוסקים היום בהרחבה בעניין מחלתה של חזה.

בבית-החולים "שיבא" לעומת זאת, מתגבר זעם העובדים על כך שהמחלה נשמרה בסוד אפילו מהצוות הרפואי. לגרסת פרופסור למשפטים עמנואל גרוס, על בית-החולים מוטלת החובה ליידע את הצוות הרפואי על אדם הנגוע באיידס, על מנת שהצוות יוכל לנקוט באמצעי הזהירות המתבקשים. עם זאת, אין חוק המחייב את הסגל הרפואי הבכיר לדווח על המחלה.

מנהלה של עפרה חזה בצלאל אלוני נפגש שלשום עם מפקד מחוז תל-אביב במשטרה והודיע לו כי הוא חש מאוים. לדברי אלוני, מאז שהצהיר בתקשורת על השתיקה של בעלה של אלוני הוא חש מאוים, אולם הוא לא הגיש תלונה במשטרה. במשטרת תל-אביב החליטו לתגבר את הסיורים סביב ביתו של אלוני.

ובינתיים ללא שום קשר נפרץ הלילה ביתם של הוריה של חזה בשכונת התקווה בתל-אביב שעה שהם שהו בביתה של חזה ז"ל בהרצליה. עבריין רכוש, 36, המוכר למשטרה ניצל פרצה בחלון ביתם של הוריה של חזה, חדר לדירה והחל לגנוב חפצים. שכנים ששמו לב לרעש הזעיקו את המשטרה וזו עצרה את החשוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by