בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זוכו ששת חברי כנופיית פרדס-כץ 

זוכו ששת חברי כנופיית פרדס-כץ

 
 
חדשות נענע 


השישה שהואשמו כי ניסו לרצוח את רוני הררי, ראש כנופיית פרדס-כץ זוכו מחמת הספק. עורכת הדין נורית בוכניק הורשעה בשיבוש הליכי חקירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אנשי כנופיית פרדס כץ זוכו מחמת הספק הבוקר מאשמת נסיון לרצוח את אחיו של ראש כנופיית רמת עמידר המתחרה. נסיון ההתנקשות ברוני הררי התבצע לפני כשנתיים, שעה שאופנוען חמוש ירה לעבר הררי אש חיה בשעה שישב בבית-קפה בגבעתיים. הפרקליטות טענה כי השישה ובראשם יצחק (חישי) חריף תכננו לרצוח ביריות את רוני הררי בבית הקפה.

אולם השופטים הודיעו הבוקר (שלישי) לא קיבלו את גירסת עד המדינה במשפט וזיכו ברוב דעות את השישה מחמת הספק. מיד לאחר הודעת הזיכוי פרצה מהומה באולם: בני משפחתם של ששת הנאשמים פרצו מיד בקריאות שימחה והושתקו לאחר דקות ארוכות על ידי אנשי הבטחון שהיו במקום.

פרקליטתו של הנאשם המרכזי נורית בוכניק הורשעה בשיבוש הליכי משפט לאחר שתיאמה עדויות של הנאשמים, אך זוכתה מהאישום בקשירת קשר לביצוע פשע מאחר והנאשמים לא הורשעו בפשע עצמו. בוכניק פרצה בבכי למשמע הרשעתה והודיעה כי תערער על ההרשעה לבית-המשפט העליון.

פרקליטם של הנאשמים עורך-הדין אביגדור פלדמן אמר בסיום המשפט כי הוא מרוצה מהחלטת השופטים. לדבריו הצליח לערער את אמנינותו של עד המדינה בפרשה, בחקירה הנגדית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by