בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חדש: הזמנת נערות ליווי בעזרת האינטרנט 

חדש: הזמנת נערות ליווי בעזרת האינטרנט

 
 
יוני שדמי

בלעדי לנענע: אתר חדש של סוכנות "ישראל-אסקורטס" מאפשר לדפדף בקטלוג של נערות ליווי ישראליות, כולל תמונותיהן, ההתמחויות שלהן ומספר הטלפון שלהן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
``סיגי``, אחת המפרסמות באתר. `אני אופטימית`
 ``סיגי``, אחת המפרסמות באתר. `אני אופטימית`   
אתר חדש בשם Israel Escorts מציע קטלוג של נערות ליווי שונות. הקטלוג כולל פרטים שונים על עשרות נערות ליווי, ובכלל זה תמונה, משקל וגובה, צבע עיניים, גוון עור, שפות, התמחות מינית, ולבסוף גם מספר טלפון.

האתר, שכולל גם פרטים דומים על נערי ליווי, חשפניות, עיסוי, סקס טלפוני ועוד, נפתח הבוקר (שלישי) בידי אמיר גורי, איש מחשבים בן 30 שעובד בחברת היי-טק. גורי מבהיר כי האתר אינו סוכנות ליווי: "אנחנו רק מפרסמים את הפרטים של נערות הליווי", הוא אומר. "אנחנו לא גובים כסף מהנערות - פירסמנו בעיתונים מודעה שמזמינה נערות ליווי להירשם אצלנו בחינם. שלחנו צלם לכל מי שנרשמה. הוא צילם אותה ולקח ממנה פרטים, ואז פירסמנו את המודעה שלה באתר".

גורי, שפועל "עם ליווי משפטי צמוד", סבור שאתרו חוקי לחלוטין: "אנחנו לא סרסורים", הוא מסביר, "אי אפשר להזמין נערות אונליין, ואנחנו לא לוקחים מהן אגורה. הרווחים שלנו אמורים להגיע מפירסום באתר".
 
לטענת גורי, האתר הוקם על ידו, בשיתוף חברה ישראלית, חברה מחו"ל ומשקיע זר. בינתיים האתר כולל אך ורק נערות מאזור המרכז והשרון, אך גורי מבטיח התרחבות לכל חלקי הארץ בקרוב.

"סיגי", אחת מהנערות שמפרסמות באתר ומתוארות בו כ"דיסקרטית מאוד, לרציניים" מספרת כי הגיעה לאתר לאחר שנענתה למודעה בעיתון. "הגיע אלי גבר, צילם אותי, ויותר לא שמעתי מהם. בינתיים עדיין לא קיבלתי הזמנות כתוצאה מהאתר, אבל הוא נפתח רק היום בבוקר ואני אופטימית".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by