בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מהדורת שישי 
בלאו רומז: אחרי שקם הודתה אני יכול להחזיר את המסמכים 

בלאו רומז: אחרי שקם הודתה אני יכול להחזיר את המסמכים

 
מהדורת שישי |
 
רביב דרוקר

עיתונאי "הארץ", אורי בלאו, אמנם עדיין מסרב לחזור לארץ אולם בשיחות עמו הוא מעביר את גרסתו לפרשת המסמכים הביטחוניים. בין היתר הוא טוען להגנתו כי אותם המסמכים שהשב"כ טוען שיש בידיו ומהווים סכנה ביטחונית לא נמצאים איתו והשב"כ יודע את זה וכי הוא לא הפר את ההסכם עם השב"כ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(2:07 דק')

פרשת ענת קם, גרסת העיתונאי אורי בלאו: בעוד הסיפור של ענת קם שהדליפה את המסמכים הביטחוניים נחשף, הפרשה של עיתונאי "הארץ" עדיין נמשכת.

אנשים שדיברו עם בלאו בימים האחרונים ידעו לספר כי בלאו טוען מצידו כי השב"כ הציג אותו בסיכון ביטחוני מוגזם – למשל הרמיזה שהמסמכים הביטחוניים הרגישים נמצאים איתו בחו"ל. בלאו מספר כי יצא לחופשה בסין באישור השב"כ עצמו, ועל כן אותם מסמכים אינם נמצאים עמו ואין סיכון שחיזבאללה או חמאס יחטפו אותו בשל כך.

בנוסף לטענתו של בלאו הוא העביר את כל המסמכים שיש בהם סכנה ביטחונית ועל כן גם לא הפר את ההסכם עם השב"כ. להיפך, הוא טוען כי השב"כ הוא זה שהפר את ההסכם עמו לאחר שלקחו את המסמכים שהעביר להם והשתמשו בהם כדי להגיע לענת קם.
 
 
יש אף לציין, על רקע הדיווחים של גורמים ביטחוניים מאתמול כי לבלאו היתה בידיו התוכנית המבצעית של מבצע "עופרת יצוקה" כי הם לא ציינו שבלאו העביר את המידע שהיה בידו לצנזורה והיא אף אישרה את הידיעה שאמורה היתה להתפרסם שבוע לפני המבצע בכותרת הראשית של עיתון "הארץ". עם זאת,לאחר שהצנזורה נמלכה בדעתה והתחרטה על אישור פרסום הידיעה אסף העיתון את הגיליונות שכבר הודפסו בצעד יוצא דופן.

עוד יודעים לספר אותם אנשים ששוחחו עם בלאו כי בתגובה לדברי השב"כ על כך שנהגן כלפיו ב"כפפות של משי" אומר בלאו כי לא כך היה, וכי צותתו לשיחותיו במשך זמן ארוך ואף כי הוא חושד שפרצו לדירתו.

עם זאת הוא אומר כי כעת משהבין שהפרשה נחשפה ושענת קם הודתה יכול להיות שיהיה מוכן להחזיר את המסמכים בחזרה לשב"כ.

לכל הכתבות בפרשת ענת קם>>
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by