בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ניסיון אחרון של ברק לשנות את הצבעת ש"ס 

ניסיון אחרון של ברק לשנות את הצבעת ש"ס

 
 
חדשות נענע 


לקראת ההצבעה על חוק משאל העם של חבר הכנסת סילבן שלום, הקובעת כי משאל העם יוכרע ברוב מיוחס, מנסה ברק לשכנע את ש"ס להצביע עם הממשלה, למרות שהרב עובדיה כבר החליט על הצבעה עם האופוזיציה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש הממשלה אהוד ברק נפגש היום (שלישי) עם ראשי סיעות ש"ס, ישראל בעלייה, המפד"ל ומר"צ. בפגישה נדון בין היתר נושא ההצבעה של סיעות הקואליציה על הצעת החוק של חבר הכנסת סילבן שלום בנושא משאל העם על הגולן, שתועלה להצבעה מחר במליאת הכנסת.

מחר בבוקר ייפגש ברק שוב עם ראשי הסיעות, במטרה להביא אותם להצביע נגד ההצעה, המבקשת לקבוע שההכרעה בעניין הגולן תושג על ידי רוב מיוחס, וזאת על מנת למנוע מהפלסטינים אזרחי המדינה לקבוע את גורל הגולן.
 
 

נציגי הממשלה ניסו בצוהריים ללא הצלחה לשכנע את אנשי הליכוד שלא לקיים מחר את ההצבעה. חבר הכנסת שלום אמר בסוף הפגישה כי מנוי וגמור עם הליכוד להעלות את הצעת החוק, והוא מעריך כי היא תזכה לרוב גדול.

השר חיים רמון אמר כי הליכוד מפר בכך סיכום מפורש, לפיו הצעות החוק של הממשלה והאופוזיציה בעניין משאל העם יעלו אחת מול השניה במועד שעליו יסוכם מראש בין שני הצדדים.
 
 

סימן השאלה העיקרי לקראת ההצבעה הוא כיצד תצביע מחר סיעת ש"ס. גורמים בכירים במפלגה אמרו לגל"צ כי מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב עובדיה יוסף, כבר החליט למעשה לתמוך בדעת האופוזיציה, אך פרסום ההחלטה מתעכב כדי למנוע מגורמי הקואליציה להפעיל עליו ועל הסיעה לחצים שיביאו לשינוי דעתו. חבר הכנסת דוד טל מש"ס כבר הודיע כי סיעתו תצביע מחר עם האופוזיציה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by