בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עד לפורים: הערכות מוגברת של המשטרה בעקבות חשש למטעני נפץ נוספים 

עד לפורים: הערכות מוגברת של המשטרה בעקבות חשש למטעני נפץ נוספים

 
 
חדשות נענע

במשטרה מעריכים כי מטעני נפץ גדולים היו בדרכם לדירה בטייבה ולא נתפסו על ידי כוחות הביטחון. החשש: המטענים בידיהם של מחבלים באזור טול כרם, שיעשו בהם שימוש ברגע שיוכלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מידע מודיעיני שהגיע לידי המשטרה, מצביע על אפשרות כי בידי קבוצת המחבלים, שחלק מחבריה נתפסו בפשיטה בטייבה, מטעני נפץ נוספים.

על פי ההערכות במשטרה, שדווחו בחדשות ערוץ 2, באזור טול כרם מסתובבים מטעני נפץ וביניהם מטענים גדולים של כעשרה קילוגרמים חומר נפץ.

לכן, הכריזה המשטרה על הערכות מוגברת בכל ערי השרון, בתל אביב ובשפלה מחשש שהמחבלים שעוד נותרו בחיים יעשו שימוש במטענים במרכזים הומי אדם.
 
 
כעת כבר ברור כי בדירה, בה נהרגו ארבעה מחבלים, הוחבאו חומרי נפץ לארבעה פיגועים אותם תכננו המחבלים לבצע במקביל בכמה ערים. חומרי הנפץ הנוספים, ככל הנראה, היו מיועדים להגיע לדירה בשלב זה או אחר.

במקביל, נמשכים החיפושים אחר המחבל השישי שהצליח לחמוק ביום חמישי מקלנסאווה שבמשולש. במשטרה משערים כי המחבל נמלט אל השטחים.

במסגרת הכוננות המוגברת עצרו הבוקר כוחות הביטחון הישראלים שלושה פלסטינים מהכפר עידנא, מערבית לחברון, בחשד שהשתייכו לתנועות אסלאמיות.

בתוך כך גורמי ביטחון פלסטיניים מסרו היום כי שני המחבלים שנהרגו בטייבה שלשום הם חברי החמאס שהתגוררו בעזה.

השניים הם יאסין אבו אוואד בן 24 ממחנה הפליטים אל שאטי, ועלי חסנין בן 23 משג`אעייה שבעזה. הגורמים הפלסטינים ציינו כי קיבלו את המידע מגורמים ביטחוניים בישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by