בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השיח יאסין מאשר: חמשת המחבלים בטייבה פעלו מטעם החמאס 

השיח יאסין מאשר: חמשת המחבלים בטייבה פעלו מטעם החמאס

 
 
חדשות  נענע

מנהיגה הרוחני של תנועת החמאס מכחיש את הפרסום כאילו הוא נתן את ההוראות לפעילות. "הייתי גאה לספר שיש לי קשר לפעילות, אך אין לי", הסביר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הריסת הבית בטייבה ביום חמישי (אי.פי.)
 הריסת הבית בטייבה ביום חמישי (אי.פי.)   
תנועת החמאס לוקחת את האחריות על חמשת המחבלים שתכננו לפוצץ סדרת מטעני נפץ בו זמנית במרכזי הערים בישראל. ארבעה מהמחבלים נהרגו לאחר שכוחות הביטחון הישראלים איתרו את המבנה בו הסתתרו.

השיח אחמד יאסין, המנהיג הרוחני של התנועה, אישר כי כל חמשת המחבלים היו אנשי החמאס. "הבנים ששמותיהם פורסמו היו כולם בנים של החמאס", הסביר יאסין לכתב סוכנות רויטרס. "לכן, איננו יכולים להכחיש את הקשר שלנו לפעילות".

במערכת הביטחון חוששים כי מחבלים אחרים של החמאס ינסו בימים הקרובים להשתמש בחומרי הנפץ שהיו בדרכם לחולייה שכמעט חוסלה, ולבצע פיגועים במרכזי אוכלוסייה ישראלים.
 
יאסין הוסיף עוד כי שניים משומריו האישיים נעצרו על ידי הרשות הפלסטינית ביום שישי האחרון בעקבות האירועים בטייבה.

"אנחנו נגד המעצרים האלה, שאינם מייצגים את הצדק", הסביר. "לעם הפלסטיני יש את הזכות המלאה להמשיך להתנגד לציונים במטרה לקבל שליטה מלאה על השטח שלו".

יאסין הכחיש את הפרסום ב"ידיעות אחרונות" כי אנשי החמאס קיבלו ממנו את ההוראות לפעולתם. "כפוליטיקאים אין לנו כל קשר לעבודה הצבאית. לי אישית אין כל קשר למבצע, אם היה לי קשר הייתי גאה לספר לכם עליו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by