בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
בירוקרטיה 
פינת הבירוקרטיה: שלחו לנו תלונות! 

פינת הבירוקרטיה: שלחו לנו תלונות!

 
בירוקרטיה |
 

אנחנו כאן בגלל הפולש שלא מוכן לעזוב, בגלל הנכה שלא מקבל קצבה, בגלל הביוב הזורם שלא מעניין את ראש העיר • אז אם קיבלתם שירות גרוע, נעשה לכם עוול או טורטרתם במוסדות הציבוריים - אתם מוזמנים לפנות אלינו! tirtur@nana10.co.il • טלאול 054-6333377 או באמצעות הטופס למטה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11,500 שקל. זה מה שתאגיד המים רצה על שימוש של חודשיים. 11,500 שקל זה חשבון של כ-400 קוב. 400 קוב זה שלוש בריכות, רבע מיליון בקבוקי ליטר וחצי. גם אם הברז היה פתוח במשך חודשיים והציף את הדירה, גם אז לא היו מגיעים לכזה סכום. אה, ויש עוד פרט. האיש שקיבל את החשבון היה באותם ימים בבית חולים. החלים מתאונה קשה. חזר אחרי חודשיים הביתה, חודשיים שבהם אף אחד לא היה בבית ואת פניו קיבלה הודעת תשלום: 11,500 שקל. אבל תאגיד המים היה לארג'. נתן לו שישים יום לשלם את החשבון.

 

בגלל סיפורים כאלה אנחנו קיימים. בגלל הפולש שלא מוכן לעזוב, בגלל הנכה שלא מקבל קצבה כי מישהו לא חתם בזמן על המסמך, בגלל הביוב הזורם שאת ראש העיר ממש לא מעניין. בגלל רשויות שלא רואות אזרחים מול העיניים אלא מספרים. חשבונות. מקורות הכנסה. מי שאדיש לנוכח מצוקות של אנשים - בואו נאמר שיש לנו רעיון או שניים איך לשבור לו את חומת האטימות.

 

אם נתקלתם באטימות דומה - אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס הבא:

  

 

 

טופס תלונה

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by