בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר בכיר חשוד בתקיפה מינית 

שר בכיר חשוד בתקיפה מינית

 
 
חדשות נענע 

שר בכיר בממשלה חשוד שניסה לאנוס עובדת במשרדו. אתמול החליט היועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה פלילית נגד השר, ששמו נאסר לפרסום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שערוריה חדשה מזעזעת את הממשלה: שר בכיר בממשלה חשוד שהטריד מינית עובדת בת 23 במשרדו, ולפני כעשרה ימים ניסה לאנוס אותה.

העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם היום כי השר נהג להטריד ולרמוז רמיזות מיניות לעובדת המדוברת זה כמה חודשים. הצעירה לא הגיבה על ההטרדות, אולם סיפרה על העניין למשפחתה ולחבריה. לפי החשד, ביום שישי לפני כשבוע וחצי הזמין השר את הצעירה ללשכתו, סגר את הדלת, והחל לשלוח ידיים לאיברים מוצנעים בגופה. לאחר מכן, השכיב אותה בכוח על הריצפה וניסה להפשיטה ולבצע בה את זממו.

לפי הפרסום ב"ידיעות", החלה הצעירה בשלב זה לבכות ולצעוק. השר, שנבהל, עזב את הצעירה. הצעירה נסעה מיד אל הוריה ודיווחה להם על הנעשה. למחרת נפגשה הצעירה עם עורכת-הדין רבקה שנקר מנציבות שירות-המדינה וסיפרה לה את המעשה. העובדת, לקחה מספר ימי מחלה על מנת להקל מעליה את הלחץ, אולם בזמן זה פנתה אליה מקורבת לשר והפעילה עליה לחצים "לרדת מהסיפור".

יושב-ראש הכנסת שהובא בסוד העניין החליט לפנות ליועץ-המשפטי לממשלה. אמש בשעת לילה מאוחרת החליט היועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה פלילית נגד השר. כפי הידוע, יש כבר בידי המשטרה עדויות נוספות חוץ מעדותה של המתלוננת.

התגובות במערכת הפוליטית קשות: חברת הכנסת יעל דיין דורשת לפרסם את שמו של השר מיד "או שאני אפרסם את שמו". מימין ומשמאל נשמעים גינויים קשים למבצע המעשה. עדיין לא יצאה הודעה רשמית מטעם ראש הממשלה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by