בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התחבורה איציק מרדכי חשוד בתקיפה מינית 

שר התחבורה איציק מרדכי חשוד בתקיפה מינית

 
 
חדשות נענע 

מרדכי חשוד שניסה לאנוס עובדת בת 23 במשרדו. חקירה פלילית נגד השר. מרדכי בתגובה: "אני לא מתעסק בשטויות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שערוריה חדשה מזעזעת את הממשלה: שר התחבורה איציק מרדכי חשוד שהטריד מינית עובדת בת 23 במשרדו, ולפני כעשרה ימים ניסה לאנוס אותה.

לפי החשדות, מרדכי נהג להטריד ולרמוז רמיזות מיניות לעובדת המדוברת זה כמה חודשים. הצעירה לא הגיבה על ההטרדות, אולם סיפרה על העניין למשפחתה ולחבריה. לפי החשד, ביום שישי לפני כשבוע וחצי הזמין מרדכי את הצעירה ללשכתו, סגר את הדלת, והחל לשלוח ידיים לאיברים מוצנעים בגופה. לאחר מכן, השכיב אותה בכוח על הריצפה וניסה להפשיטה ולבצע בה את זממו.

בשלב זה החלה הצעירה לבכות ולצעוק. מרדכי, שנבהל, עזב את הצעירה. הצעירה נסעה מיד אל הוריה ודיווחה להם על הנעשה. למחרת נפגשה הצעירה עם עורכת-הדין רבקה שנקר מנציבות שירות-המדינה וסיפרה לה את המעשה. העובדת, לקחה מספר ימי מחלה על מנת להקל מעליה את הלחץ, אולם בזמן זה פנתה אליה מקורבת לשר העובדת במשרדו והפעילה עליה לחצים "לרדת מהסיפור".

יושב-ראש הכנסת שהובא בסוד העניין החליט לפנות ליועץ-המשפטי לממשלה שהחליט לפתוח בחקירה פלילית נגד מרדכי. כפי הידוע, יש כבר בידי המשטרה עדויות נוספות חוץ מעדותה של המתלוננת.

פרקליטתה של המתלוננת, שירה דונביץ מסרה בראיון בקול ישראל כי המתלוננת נחקרה על ידי המשטרה ונמצא כי עדותה אמינה. לדבריה עם זאת, הפרסום שהופיע הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות" הינו "מוגזם". "היא אישה אמיצה שעמדה בלחצים כבדים" אומרת דונביץ "היא אישה פגועה - אבל בשום אופן לא אישה נקמנית". לדבריה של דונביץ האישה אינה מעונינת להתראיין והיא רק רוצה שיניחו לה.

למרדכי יש עבר "שמועתי" עשיר: בעבר סופר על מרדכי שהיכה את אשתו, כוכי, עד שנזקקה לאשפוז בבית-חולים. השר מרדכי ואשתו הכחישו בזמנו את השמועות.

ראש אגף החקירות במשטרה ניצב יוסי סידבון הודיע כי יעמוד בראש צוות החוקרים שיחקור את השר. בכוונת המשטרה לזמן לחקירה עובדים נוספים בלשכתו של השר. המשטרה חושדת שראש-לשכת השר ניסתה לשכנע את המתלוננת לחזור בה מעדותה.

השר מרדכי מסר בתגובה קצרה לגלי-צה"ל: "אני לא מתעסק בשטויות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by