בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת מרדכי: החקירה 

פרשת מרדכי: החקירה

 
 
חדשות נענע 

המשטרה החלה לחקור הבוקר את עובדי לשכות שר התחבורה בירושלים ובתל-אביב. "הארץ": ישנן תלונות קודמות על הטרדה מינית של מרדכי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה תגבה היום עדויות מעובדי לשכת השר יצחק מרדכי בירושלים ובתל-אביב. העובדים יישאלו, האם ידעו או שמעו על התקיפה המינית, שביצע מרדכי לכאורה בעובדת הלשכה בתל אביב.

אתמול מסרה הצעירה המתלוננת עדות נוספת, ובמשטרה מעריכים, כי ייתכן שתידרש למסור הבהרות נוספות באשר לעדותה. במשטרה מעריכים, שהשר מרדכי ייחקר בקרוב, אולם לא לפני השבוע הבא, שעה שהמשטרה תשלים את גביית העדויות מעובדי הלשכה של שר התחבורה.

עתון "הארץ" מפרסם הבוקר (רביעי), כי היחידה הארצית לחקירות הונאה של המשטרה פתחה כבר לפני כשנה תיק מודיעיני, ובו חומר על הטרדות מיניות נוספות שביצע לכאורה יצחק מרדכי. לפי הפרסום, לפני כחודש הוגשה לפרקליטת המדינה בקשה להתחיל בחקירת התלונות בתיק ואולם הטיפול בנושא התעכב בשל מחסור בחוקרים. התיק המודיעיני נפתח בעקבות מידע שמסרה למשטרה הסופרת חני זיו, שהגישה תביעה אזרחית נגד משרד הבטחון בתקופת כהונתו של מרדכי במשרד בשל הפרת חוזה עימה, לטענתה.

מרדכי עצמו הסתגר היום ואתמול בביתו שבמוצא, ליד ירושלים. הבוקר, יצא מהבית לזמן קצר ובחוזרו אמר לכתתבים בקצרה כי הוא וכוכי מרדכי "מתמודדים" עם הפרשייה כמיטב יכולתה.

מאזינה שהתקשרה הבוקר לקול ישראל מסרה כי הוטרדה מינית על ידי מרדכי בעת שרותה הצבאי. המאזינה הודיעה שהיא בדרכה למשטרה להגיש תלונה נגד מרדכי, וכי הפרטים יוודעו בקרוב.

התקשורת בישראל מעבירה היום ביקורת חמורה על הפרסום המוקדם של הפרשה באתרי האינטרנט בישראל. נשיא מועצת העיתונות חיים צדוק, שהתראיין לקול ישראל אמר הבוקר כי אלו הם זמנים חדשים, אך לא בהכרח טובים לתקשורת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by