בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מובארק: אופטימיות בעקבות פסגת שארם 

מובארק: אופטימיות בעקבות פסגת שארם

 
 
חדשות  נענע

ברק, ערפאת ומובארק נפגשו בשארם א-שייך, כדי לסכם את הפרטים האחרונים של חידוש המו"מ בוושינגטון בעוד עשרה ימים, עם הפנים ל-13 בספטמבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק ויושב ראש הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת נפגשו היום (חמישי) בצהריים, בשארם א-שייך, יחד עם נשיא מצריים, חוסני מובארק, כדי לסכם את חידוש המשא ומתן בעוד עשרה ימים.

בסיום הפגישה אמר מובארק כי מדובר בפגישה טובה ביותר וכי התקווה להמשך מוצלח של המגעים נובעת גם מהיחסים הטובים בין המנהיגים. מובארק העביר מסר אופטימי לגבי האפשרות להשגה מהירה של הסכם שלום בכל הערוצים, הפלסטיני, הסורי והלבנוני.

ברק ועראפת הודו למובארק על תיווכו במשבר הארוך שנפתר זה עתה, ועומדים להעזר בו כדי ליישב את המחלוקות שעוד נותרו, וכל זאת כדי לנסות לעמוד ביעד שנקבע להסדר הקבע, ה-13 בספטמבר.

הפגישה היום מאשרת למעשה את חידוש השיחות, עליו הוסכם אתמול ברמאללה בפגישה בין שני המנהיגים לדניס רוס. השיחות יחלו בעוד 10 ימים בוושינגטון, במעמד מומחים משני הצדדים.

סגנו של ערפאת, אבו מאזן, העריך היום כי ניתן להגיע להסדר קבע בין ישראל והפלסטינים עוד לפני תאריך היעד. מגל"צ נמסר כי אבו מאזן אמר שניתן לפתור את הסוגיות הקשות בין הצדדים, ובהן הפליטים והגבולות, במשא ומתן אינטנסיבי של כמה חודשים.

מגלי צה"ל נמסר כי יושב ראש הכנסת אברהם בורג שוחח היום בטלפון עם יאסר ערפאת והביע באוזניו תקווה כי הפסגה בשארם תקדם באופן משמעותי את התהליך המדיני. ערפאת ציין כי בכוונת הפלסטינים לקיים משא ומתן רציני שיוביל להסכם עם ישראל.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by