בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היידר : שיראק הוא "נפוליאון כיס" 

היידר : שיראק הוא "נפוליאון כיס"

 
 
חדשות נענע

לאחר שבועיים רגועים יחסית, חוזר היידר לתקוף את מתנגדיו, ובראשם נשיא צרפת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היידר, עד לאחרונה מנהיג מפלגת החופש הימנית קיצונית באוסטריה, ומושל מחוז קרינטיאה במדינה, חוזר לשלוף סכינים ולתקוף את המתנגדים לו.

היידר, שאך לפני כשבועיים פרש מעמידתו בראש מפלגת החופש בשל ההתקפות הרבות והחרם הדיפלומטי של מדינות האיחוד האירופי על אוסטריה בשל צירוף מפלגתו לקואליציה, חזר לתקוף את מתנגדיו, לאחר שהתפטרותו לא הפשירה את היחסים בין ממשלת אוסטריה למדינות האיחוד האחרות.

במסגרת התקפותיו כינה היום (חמישי) היידר את נשיא צרפת, ז`אק שיראק "נפוליאון כיס". סוכנות אי.פי מדווחת כי היידר תקף גם את נשיא אוסטריה, תומאס קלסטיל, שהביע לא אחת את התנגדותו לצירוף מפלגת החופש לקואליציה, וכן אישים אחרים שמתנגדים לצירוף המפלגה לממשלה.

פקידי ממשל בכירים באוסטריה נלחמים בשבועות האחרונים בניסיון למנוע קישור ביניהם לבין היידר והתבטאויותיו וכן מביעים הסתייגות משר בממשלה, חבר מפלגת החופש, שהצהיר כי הוא מתנגד להרחבת האיחוד האירופי.

מריה ראוך קאלאט, המזכירה הכללית של מפלגת העם, המפלגה המרכזית בקואליציה, הציעה להתייחס להצהרותיו של היידר כהצהרות של מושל קרינטיאה, ולא כהצהרות הקשורות בצורה כלשהי לממשל הפדראלי. לטענתה "הוא מושל המחוז וכך צריך להתייחס אליו".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by