בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: ירושלים תישאר לנצח בריבונות ישראלית 

ברק: ירושלים תישאר לנצח בריבונות ישראלית

 
 
חדשות נענע

ההודעה בעקבות התבטאותו של דני יתום לפיה הפלשתינים עשויים לקבל במסגרת הנסיגה הבאה שטחים באזור; המפד"ל מאיימת בפירוק הקואליציה; מלך ירדן מביע סיפוק רב על חידוש השיחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק אומר הערב (רביעי) כי ירושלים היא בירת ישראל לנצח, ולנצח תהיה תחת ריבונות יהודית. ברק הדגיש כי אין בכוונתו לשנות את מעמדם של הכפרים הפלסטינים באזור ירושלים.

לשכת ראש הממשלה הודיעה כי ישראל לא תמסור בנסיגה הקרובה את הכפרים באזור ירושלים לשליטה פלסטינית מלאה.

ההודעה באה בעקבות התבטאותו של דני יתום, ראש המטה המדיני בטחוני במשרד ראש הממשלה, כי במסגרת הנסיגה הבאה עשויים הפלסטינים לקבל שליטה בכפרים עזריה, א-רם ואבו דיס, הנמצאים בשטח B, באזור ירושלים.

גורם בכיר בלשכה מבהיר כי ראש הממשלה אף לא הבטיח למסור את השטחים הללו לרשות, בשלב מאוחר יותר.

בשארם א-שייח התקיימה היום פגישת פסגה בין ראש הממשלה אהוד ברק נשיא מצריים, חוסני מובארק ויושב ראש הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת ובה הוכרז רשמית על חידוש המשא ומתן בין הצדדים בעוד עשרה ימים.

בסיום הפגישה אמר מובארק כי מדובר בפגישה טובה ביותר וכי התקווה להמשך מוצלח של המגעים נובעת גם מהיחסים הטובים בין המנהיגים.

מגלי צה``ל נמסר כי הסיכום החדש בין ישראל לבין הפלסטינים על לוח הזמנים לקראת הסדר הקבע הועלה על הכתב ונחתם על ידי שני הצדדים - אם כי המסמך עצמו עדיין נשמר בחשאיות.

סיעת המפד``ל איימה היום בפירוק הקואליציה - אם יימסרו לפלסטינים שטחים בקרבת ירושלים, ואף מנהיגה הרוחני של ש``ס, הרב עובדיה יוסף, הצטרף הערב לקריאה שלא להעביר את השליטה הביטחונית בשטחי אבו-דיס לרשות הפלסטינית.

ראש הממשלה, אהוד ברק, טלפן הערב לעבדאללה מלך ירדן, ועדכן אותו בפירוט על ההתפתחויות האחרונות בערוץ הישראלי פלסטיני. המלך הביע סיפוק רב מחידוש השיחות בערוץ זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by