בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גרמניה לא תעמיד לדין את עוזרו של 'מלאך המוות' מנגלה בגלל מחלתו 

גרמניה לא תעמיד לדין את עוזרו של 'מלאך המוות' מנגלה בגלל מחלתו

 
 
חדשות נענע

משרד המשפטים הגרמני החליט לסגור את התיק כנגד הרופא הנאצי בן ה-88 בגלל מחלת האלצהיימר שלו. "אפילו אם נמצא ראיות מספיקות להעמדה לדין, מצבו הבריאותי לא יאפשר זאת", הסביר דובר המשרד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד המשפטים הגרמני החליט לסגור את תיק החקירה כנגד הרופא הנאצי, שהודה כי ביצע ניסויים בבני אדם באושוויץ בתקופת השואה. החקירה הסתיימה ללא המלצה להעמדה לדין, מאחר והנאצי "חולה מדי מכדי לעמוד למשפט".

ההחלטה התקבלה עוד לפני שהחוקרים אספו מספיק ראיות להעמדה לדין. ג`וב טילרמן, דובר משרד המשפטים בפראנקפורט, אמר כי "גם עם יימצאו הראיות המתאימות, מצבו הבריאותי לא יאפשר לו כלל לעמוד למשפט, ולכן אין טעם להמשיך בחקירה".

הרופא נאצי, האנס מוניק (88), עבד בתקופת השואה במעבדתו של ג`וסף מנגלה, שכונה "מלאך המוות" בעקבות הניסויים הרבים שביצע בגופם של היהודים. ניסויים שהובילו במקרים רבים למותם של היהודים.

מוניק סובל, על פי הפרסומים, ממחלת האלצהיימר. החקירה נגדו החלה בשנת 1998, לאחר שצוטט במגזין גרמני כאומר שהריגת היהודים בתאי הגז באושוויץ היתה במטרה למנוע מהם סבל רב. הסבל, לדברי מוניק, היה נגרם ליהודים אם היו נדבקים במחלות שהיו נפוצות במחנות הריכוז שהקימו הגרמנים.

ידיעה שפורסמה בסוכנות אי.פי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by